Як розблокувати телефон Sony Ericsson?

як розблокувати телефон sony ericsson ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Трохи часу
Інструкція
 • . 1

  Власник будь-якого стільникового телефону може зіткнутися з тим, що буде необхідно розблокувати свій апарат. Блокування може відбутися з причин забутого коду блокування або якщо, наприклад, телефон прошитий під користування сім-картою тільки одного оператора. Залежно від того, з якої причини сталася блокування, використовуються такі способи розблокування мобільного телефону. Отже, як розблокувати телефон.

 • . 2

  Якщо телефон заблоковано з причини того, що пін-код був введений невірно три рази поспіль, для розблокування телефону необхідно знайти пластикову картку, яка йшла в комплекті з сім-картою. На цій карті повинні бути надруковані пін-код і пак-код. Останній, як раз служить для того, щоб розблокувати при неправильно введеному кілька разів пін-коді. Якщо карту знайти не вдається, то можна звернутися з паспортом в офіс продажів оператора зв’язку. Там видадуть нову сім-карту з цим же номером, але іншими захисними кодами. Варто відзначити, що цим варіантом може скористатися тільки той, хто має сім-карту, оформлену на своє ім’я.

 • . 3

  Тим, хто задався питанням, як розблокувати телефон Sony Ericsson, у разі блокування при введенні неправильного коду безпеки мобільного апарата, необхідно звертатися в сервісний центр компанії-прозводітеля даної моделі телефону або перепрошити телефон. Варто відзначити, що будь-який з цих варіантів призводить до втрати особистих даних і налаштувань. Тобто, ні введення кодів для обнулення прошивки, ні нова прошивка не врятують від введення всіх даних в пам’ять телефону заново.

 • . 4

  Якщо телефон має заводську блокування, і призначається для користування з сім-картою певного оператора, то в такому випадку, врятує тільки перепрошивка апарату. Тут є свої плюси, перепрошити мобільний телефон, можна отримати більший функціонал апарату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :