Як розблокувати телефон, якщо забув пароль?

як розблокувати телефон, якщо забув пароль?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Комп’ютер
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Якщо мобільний телефон падав, то можуть збитися налаштування захисного пароля, і телефон при включенні буде запитувати код. Також, при включенні телефону після його виключення, в результаті яка сіла батареї або іншій ситуації, може знадобитися введення пароля, який був колись встановлений і благополучно забутий.

 • . 2

  Що робити у випадку, якщо при введенні пароля, телефон видає відмову від включення з причини його некоректності або якщо захисний пароль був забутий. Є кілька способів, як розблокувати телефон. Найпершим дією при блокуванні телефону з причини забутого пароля, є дзвінок на гарячу лінію свого оператора зв’язку.

 • . 3

  При дзвінку, необхідно повідомити фахівця контакт-центру найбільш повну інформацію. У процесі розмови, можливо доведеться назвати приблизний пароль або код, який був введений в телефон. Також, не зайвою буде інформація про час відключення телефону і причини, деякі дані з мобільного апарата.

 • . 4

  Чим більше інформації буде надано оператору про причини блокування телефону і про самому апараті, тим більше шансів на те, що проблема буде вирішена в найкоротші терміни. Якщо трапилося так, що оператор сервісної служби стільникового оператора не змогла допомогти вирішити проблему блокування телефону, то постає питання, як розблокувати телефон, якщо забув пароль, використовуючи інші методи.

 • . 5

  В цьому випадку, можна використовувати спеціальні програми, які можна скачати з Інтернету. Таких програм в мережі велику кількість. При виборі, необхідно орієнтуватися на марку свого мобільного телефону. Вибравши і скачавши програму для розблокування, необхідно підключити телефон до комп’ютера і запустити цю програму. Через кілька хвилин телефон буде розблоковано, і їм знову можна буде користуватися без обмежень доступу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :