Як розблокувати телефон з графічним ключем?

як розблокувати телефон з графічним ключем?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Аккаунт в Google
Інструкція
 • . 1

  Вирішили спробувати графічний ключ на своєму смартфоні, але буквально через кілька хвилин забули його? Або графічний код прекрасно зберігся в пам’яті, але цікаві друзі або родичі використовували всі п’ять спроб його введення і телефон заблокувався автоматично? Що робити в цьому випадку, як розблокувати телефон? Не варто засмучуватися, є кілька варіантів розблокування для таких випадків.

 • . 2

  Для того, щоб розблокувати телефон з використанням графічного ключа, дається всього п’ять спроб. Якщо всі вони вже використані, то необхідно заново ввести пробний ключ і почекати 30 секунд. Після закінчення цього часу, на екрані з’явиться вікно для входу в особистий аккаунт Google. У це вікно необхідно буде вводити дані Google-аккаунта, який вводили при налаштуванні телефону.

 • . 3

  Якщо не вдається згадати пароль від аккаунта в Google, то є інший спосіб розблокування, який вимагає деякої вправності. Він полягає в тому, щоб спробувати розблокувати телефон під час дзвінка. Для цього, необхідно зателефонувати з іншого апарата на свій смартфон, і під час його прийняття спробувати вийти в установки, щоб деактивувати графічний ключ.

 • . 4

  Якщо ні одним з перерахованих вище способів не вдалося відновити роботу телефону і питання, як розблокувати телефон, графічний ключ, якого забули або неправильно введений, залишається актуальним, то доведеться вдатися до більш жорсткого методу. Це метод повного скидання налаштувань до заводських.

 • . 5

  Він має на увазі натискання певної комбінації клавіш в строго певній послідовності. Така комбінація визначається виробником смартфона. Варто пам’ятати про те, що після відновлення заводських налаштувань, інформація і дані на телефоні губляться. Метод скидання налаштувань вельми ефективний, проте, все ж краще спочатку спробувати більш м’які способи, перш ніж вдаватися до цього.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :