Як розбудити чоловіка в робочий ранок?

як розбудити чоловіка в робочий ранок?

Вам знадобиться
 • Робочий ранок
 • Сніданок у ліжко
 • Хитрість
Інструкція
 • . 1

  Для деяких дружин кожне робоче ранок починається далеко не з приємної процедури — розбудити чоловіка. Деякі чоловіки прокидаються відразу після дзвінка, а деяких навіть «дулом не розбудиш». А якщо в будинку ще є діти, і їм потрібно в дитячий сад, або в школу, тоді проблема ставати ще серйозніше. Як розбудити чоловіка особливо в будній день? Виконуючи прямі функції будильника, не радиться робити деякі речі: влаштовувати душ для сплячого, висмикувати з ліжка або кричати «пожежа»! У випадку з водою реакція чоловіка буде не найприємніша, будь смикання може обернутися заподіянням ударів, каліцтв, які можуть відбутися з рефлексу, крик про пожежу обіцяє непередбачені результати, не всі чоловіки зможуть визнати винахідливість. Тим більше, казка про хлопця, який кричав «Вовк!» Заради забави дуже погано закінчилася.

 • . 2

  Існує декілька ефективних методів, які допоможуть досягти бажаного результату. Але ці способи не підійдуть тим, хто хоче дізнатися, як розбудити новонародженого. З ним буде куди простіше, ніж з дорослим чоловіком. Необхідно доставити чашечку ароматного гарячої кави прям в ліжко. Тут головне не передавати кави в руки до тих пір, поки сплячий чоловік не займе відповідну позу (нехай навіть на ліжку), зупинить свій погляд на чашці і не сфокусує його. Якщо чашка опинилася в руках — можна вважати, що перемога здобута, навряд чи нормальна людина ризикне заснути з чашкою гарячої кави в руках.

 • . 3

  Про те, як розбудити тата можна також порадитися і з дітьми. Вони можуть підказати щось оригінальне. Також підійшовши до ліжка, довірливим голосом інформувати його про готовий сніданку, чекати його на столі. Природно цей метод звертає лише частину уваги, потім можна розповісти, з яких смакоти він складається. Ще в цьому може допомогти повільна, приємна музика, можна спробувати прилягти поряд і поговорити про те, який багатообіцяючий день чекає їх сьогодні. Розповісти про всіляких милих нюансах, які можуть трапиться, наприклад, про те, що по новинах повідомляли що дороги будуть чисті від пробок, що особистий гороскоп для Скорпіонів обіцяє сьогоднішній день сприятливим у всіх відносинах, у тому числі і для прибуткових переговорів.

 • . 4

  Якщо ж чоловік повинен з якоїсь причини встати раніше, він повинен заздалегідь подумати про те, як розбудити маму. Якщо заглушати будильники вранці і продовжувати просипати, потрібно встановити самий гучний дзвінок або мелодію, а будильник прибрати на велику відстань від ліжка. Це, мабуть, самий дієвий метод, адже щоб вимкнути будильник доведеться встати з ліжка і йти до нього. Як розбудити людину по телефону, якщо поруч нікого немає? Та дуже просто, необхідно телефонувати до тих пір, поки не буде почутий звук води (ймовірно, в цей час він вмивався), або бадьорий голос давно прокинувся людини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :