Як розбудити дружину: поради романтика

як розбудити дружину: поради романтика

Вам знадобиться
 • Пісня про кохання
 • Гітара
 • Квіти
 • Сніданок у ліжко
 • Секс
Інструкція
 • . 1

  Напевно, кожен чоловік в таємниці мріє, щоб його жінка прокидалася з першими півнями, так сказати; готувала смачний сніданок і приносила його в ліжко з ніжним визнанням в любові. Однак далеко не всім так щастить, і часто трапляється, що кохана дружина насправді виявляється великий «сонею», яка любить поспати. Як розбудити дружину в таких випадках? Як показує практика, способів предостатньо.

 • . 2

  Насамперед, важливо усвідомлювати, що від жіночого настрою залежить мир і спокій у родині, саме тому слід докласти максимум зусиль, щоб сутра кохана відкрила очі з легкою посмішкою на вустах. Це означає, що день вдався. Але як домогтися такого ефекту? Наприклад, можна самому встати трохи раніше і самостійно приготувати нехай і не ситний сніданок, але хоча б кави з булочкою в ліжко. Аромат напою миттєво підбадьорить, а такий великодушний жест з чоловічої сторони тільки приємно порадує.

 • . 3

  Такий романтичний вчинок змусить і жінку хоч трохи замислитися над питанням, як розбудити коханого; так що чоловічі праці, однозначно, будуть гідно оцінені. Багато чоловіків, начитавшись вульгарної літератури, починають ранок жінки з сексу. Це досить небезпечний хід, оскільки далеко не всі представниці слабкої статі в захваті від ранкових любовних ігор. Так, одні люблять просто повалятися в ліжку, інші приходять до тями після кошмари, а треті хочуть повного розслаблення, так що ідея з сексом не завжди працює.

 • . 4

  Секс — це відмінний варіант, як розбудити хлопця, але дівчатам необхідна романтика. Тому можна скачати на її мобільний телефон зворушливий мелодійний рінгтон і поставити його на дзвінок. Після цього вийти на кухню і набрати номер. Насамперед її приємно здивує гарна мелодія, а потім вона щиро порадіє коханому в трубці голосу. Для оригінальності можна прочитати їй що-небудь з класики, наприклад, «Я прийшов тебе з привітом»!

 • . 5

  Дуже часто змусити прокинутися кохану дружину також складно, як розбудити дитину, а при її пробудженні можна почути на свою адресу масу невтішних слів на свою адресу. Саме тому діяти потрібно вкрай обережно: підійти до вікна, повільно розсунути штори і прочинити вікно, даючи свіжому повітрю проникнути в сонне царство. Такий потік прохолоди і різке світло обов’язково змусять її відкрити очі і ліниво потягнутися. Однак не варто практикувати цей спосіб взимку, оскільки так і до лікарні можна довести дружину.

 • . 6

  І останній варіант, як розбудити дівчину романтично. Стати перед її ліжком у напівоголеному вигляді, взяти гітару в руки, а квітка в зуби. Після цього заспівати їй пісню про кохання. Варіант безпрограшний, оскільки при умінні грати на гітарі і гарно співати — можна зворушити чуттєву дружину, а за відсутності слуху і голосу — просто її розвеселити з ранку. І таких способів безліч, головне — підібрати найбільш відповідний темпераменту своєї другої половинки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :