Як розбудити людину по телефону?

як розбудити людину по телефону ?

Вам знадобиться
 • Сон людини
 • Соціальний будильник, або як розбудити по телефону
Інструкція
 • . 1

  Сон — це природний процес, який притаманний усім ссавцям. Під час сну організм відпочиває. Існують повільний і швидкий сни, фази пробудження в них різняться. Якщо людина прокидається самостійно, він відчуває себе відпочив. Однак найчастіше доводиться вставати значно раніше, поспішаючи на роботу чи навчання. При цьому не всі можуть прокинутися самі, дзвінок будильника ігнорують або просто не чують. Деякі просять своїх друзів допомогти їм прокинутися.

 • . 2

  Отже, як розбудити людину по телефону? Існує дуже зручний сервіс — соціальний будильник. Є навіть слоган про те, що соціальний будильник розбудить кожного. Система працює таким чином: людина залишає в комп’ютерній базі свій номер телефону і час, в який його потрібно розбудити. Будить будь-який бажаючий, записаний в базі даних, дзвонячи в призначений час. Якщо охочих немає — дзвонить автомат і проспати ну ніяк не виходить.

 • . 3

  Для молодшого населення важливе інше питання — як розбудити маму? Способів предостатньо! Можна голосно видавати один і той же звук, штовхати в одну і ту ж частину тіла. Але робити це потрібно не сильно, так як різке насильницьке пробудження викликає у людини стрес. У будь-якого дитини знайдеться достатньо фантазії, щоб розбудити маму. Діти можуть видати будь-який звук, або що-небудь упустити і мама тут же прийде до тями.

 • . 4

  Навпаки, самій мамі потрібно бути дуже акуратною в тому питанні, як розбудити новонародженого. Лікарі радять будити новонародженого в період так званого поверхневого сну, коли повіки злегка відкриваються, а очні яблука в русі. Тоді у грудничка рухаються руки і ноги, також у цей період на обличчі з’являється міміка. При цьому в кімнаті має бути м’яке приглушене освітлення. Дитині можна полоскотати п’яти, підборіддя або щоки. Нічого страшного, якщо після цього дитина тут же засинає.

 • . 5

  Інший важливий для дітей питання — як розбудити тата? Тут складніше, ніж у випадку з мамою. Чоловіки під час сну менше реагують на зовнішні подразники. Ефективний спосіб — відкинути ковдру, особливо це допоможе, коли вдома холодно. Можна прикласти щось холодне до очей. Їли папу вдалося розбудити, але він знову засинає, можна дати попити лимонний сік, розведений водою. Найпростіший спосіб — попросити маму розбудити тата.

 • . 6

  Також є слушні поради жінкам про те, як розбудити чоловіка. Можна неголосно сказати своїй половині, що дзвонить його начальник. Або те, що собака зіпсувала його нові туфлі. Або жарт про те, що в гості приїхала теща. Мається ще один простий спосіб — стягання ковдри. Способів ціле безліч, тут все залежить від фантазії дружини. Головне пам’ятати, що сон — це здоров’я, вкрай важлива складова життя. Різко переривати його потрібно лише в екстрених випадках. А в свій законний вихідний кожен має право на відпочинок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :