Як роздати інтернет по мережі в офісі?

як роздати інтернет по мережі в офісі?

Вам знадобиться
 • Офіс
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Для роздачі інтернету по мережі, в першу чергу треба відкрити доступ всім комп’ютерам в мережу. Якщо в мережу підключений комп’ютер, оснащений операційною системою, порядок дій має бути наступний: зайти в панель управління, вибрати пункт для підключення в локальній мережі, натиснути на підключення для доступу в інтернет, вибрати з «властивостей» розділ «додатково».

 • . 2

  Так як роздати інтернет по мережі треба з цього комп’ютера, то з опцій слід вибрати пункт, що дозволяє іншим юзерам підключатися до мережі даного комп’ютера. Тепер треба зайти в панель управління Windows 7, вибрати пункт управління загальним доступом та мережами, натиснути на пункт підключення для доступу в мережу. Потім з «властивостей» треба дозволити доступ, вибравши пункт загального доступу до підключення до інтернет-зв’язку. Можна зберігати налаштування. Дані дії дозволять роздавати інтернет від одного комп’ютера іншим по мережі.

 • . 3

  До того, як встановити бездротову мережу, треба створити спільну робочу групу для всіх комп’ютерів. З панелі управління слід вибрати пункт Мережні підключення (для XP версії) і Центр управління мережами і загальним доступом (для Windows 7). Наступний крок-вибір мережевого адаптера для створення місцевої мережі. Правий клік мишки відкриє список опцій, з яких слід вибрати Властивості, потім Протокол інтернету, з нього перейти в розділ властивостей і зафіксувати в вікні дані.

 • . 4

  Так як підключитися до мережі інтернет треба буде з комп’ютера, який має доступом у всесвітню павутину, для нього слід вписати IP адреса: 192 . 168. 137. 1 і 255. 255. 255. 0 (це маска підмережі). Для приймаючого інтернет комп’ютера треба записати IP адреса 192. 168. 137. 2 і маску: 255. 255. 255. 0, а також IP того комп’ютера, який підключений до інтернету 192. 168. 137. 1 — основний шлюз). Найбільш переважно вибрати наступний DNS-сервер: 192. 168. 137. 1. Тепер треба обов’язково зробити рестарт комп’ютерів.

 • . 5

  Питання, як підключити мережу між комп’ютерами, вирішиться по завершенні перезавантаження — за умови, що всі дії виконувалися коректно. Локальна мережа між усіма комп’ютерами з доступом у всесвітню павутину створена. Тепер кожен з приладів, підключених до неї, буде оснащений інтернет зв’язком допомогою основного комп’ютера. Однак іноді виникають непередбачені завдання. Які можуть виникнути проблеми при даних діях і що слід зробити для усунення перешкод, як відкрити доступ до мережі?

 • . 6

  Якщо всі кроки відповідали інструкції, мережа в порядку, але інтернет зв’язку чомусь немає, тодрайвер адаптера мережі треба буде оновити. З цією метою слід видалити адаптер (мережеву карту) з відповідними драйверами, зайшовши в диспетчер пристроїв. Однак попередньо слід переконатися в наявності комплекту драйверів для нової установки. Якщо комплекту немає, то треба зайти на сайт виробника даного пристрою і відшукати розділ підтримки. Після всіх перерахованих вище дій комп’ютер знову перезавантажується і встановлюється віддалене пристрій. Залишається налаштувати мережу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :