Як розібрати люк пральної машини?

як розібрати люк пральної машини ?

Вам знадобиться
 • Пральна машина
 • Хрестоподібної викрутка
 • Аерозольні балончики з фарбою
Інструкція
 • . 1

  як розбирати люк пральної машіниСо часом в пральній машині ламається або зношується петля дверцят. Тому доводиться розбирати люк пральної машини. Для цього потрібно відкрити люк. За допомогою хрестоподібної викрутки відкрутити два гвинти, що кріплять люк до петлі пральної машини. Далі, обережно зняти скло, викручуючи всі гвинти по колу тієї ж викруткою. Тепер залишається усунути неполадки, зібрати люк і пояснити цікавиться, як розбирати люк пральної машини.

 • . 2

  як доглядати за пральною машиною Як доглядати за пральною машиною правильно? Це не тільки протирання обладнання зовні. Рекомендується періодично використовувати порошок для пом’якшення води. Необхідно регулярно виконувати так звану профілактичну прання (без білизни зі спеціальним миючим засобом при максимально високій температурі). Не можна забувати і про дозаторі миючих засобів. Раз на місяць промивати фільтр зливного насоса.

 • . 3

  як прошити пральну машінуВ залежності від моделі пральної машини, вибирають відповідний спосіб прошивки. Найпростіший — через спеціальні роз’єми, або гнізда. За відсутності останніх (з вбудованим модулем в процесор), доведеться звернутися в сервісний центр. Здійснюють прошивку через процесор за допомогою спецобладнання. Крім того, в інструкції з експлуатації або на офіційному сайті можна дізнатися, як прошивати пральні машини.

 • . 4

  як пофарбувати пральну машінуКак фарбують пральні машини? У домашніх умовах це можна здійснити аерозольними балончиками з фарбою. Для цього ретельно очищають поверхню від пилу, бруду та іржі. Далі смивкой з балончика видаляють всю стару фарбу і знежирюють поверхню звичайним розчинником. Потім наноситься грунтовка тонкими шарами в кілька етапів. Тепер поверхня готова до фарбування. Далі все залежить від фантазії.

 • . 5

  як вибрати вузьку пральну машінуСегодня не складає ніяких труднощів вирішити те, як вибрати вузьку пральну машину. Всі вони тепер оснащені необхідними функціями. Головна їхня перевага — займають мало місця. Залежно від того, куди буде вбудована техніка, вибирають відповідну модель. Вузькі пральні машини з горизонтальним завантаженням білизни мають меншу глибину, а з вертикальним завантаженням — меншу ширину. Вибір залишається за господинею.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :