Як розібрати патрон бойової?

як розібрати патрон бойової?

Вам знадобиться
 • Вставка капсул в капсульне гніздо
 • Необхідний заряд пороху
Інструкція
 • . 1

  За століття історії людство винайшло величезну кількість зброї та боєприпасів до нього. Потужні патрони 7, 2 мм і їх «молодші брати» 5, 5, мисливські 12-го калібру і надпотужні калібру. 357. Кожен з них чудово підходить для певної задачі та стрілянину в специфічних умовах. Однак часом виникає потреба швидко і безпечно розібрати бойовий патрон. Це завдання не з простих, але вона цілком здійсненна. Найбільш часто питання про те, як розібрати патрон, виникає при використанні мисливської зброї. Найпопулярнішими для полювання є патрони 12-го калібру. Вони являють собою прекрасний баланс між бойовою потужністю і дальністю стрільби, дозволяють полювати на водоплавну дичину, борову дичину і звірів середніх розмірів. Завдяки наявності безлічі різновидів (магнум, патрони зі збільшеною осипом і різними видами дробу), вони ідеально підійдуть для використання в гладкоствольних мисливських рушницях.

 • . 2

  Найпопулярнішою темою обговорення і суперечок мисливців є те, як заряджати патрони 12 калібру. Тут все підкоряється строгій послідовності: капсулі вставляються в гніздо капсуля, відважується необхідний заряду пороху, відбувається пижеваніе, засипається дробу, на неї накладається ще один пиж, вільний край гільзи закривається. Розбирання патрона починається в зворотному порядку і здійснити її можливо за допомогою окропу. Про те, як вибрати патрони для певних видів полювання і які з них краще розбирати, в рамках даної статті розглядати не будемо — про це можна дізнатися від досвідчених колег і виробників самих патронів. Отже, приступимо. Верхня прокладка патрона дістається чим-небудь гострим (наприклад, шилом), після чого висипається дріб. У ємність з окропом опускається краю патрона з завольцовкой, поки вона не стане м’якою. Чим-небудь гострим вигинається невеликий шматочок пластику, після чого весь він «підколупує» як при заміні покришці автомобіля.

 • . 3

  Після того, як завольцовка випрямлена, гільза одягається на балончик для пневматичних гвинтівок з вуглекислим газом або що-небудь подібне за формою. Потім шилом нескладно дістати все пижі і прокладки. Вуаля, патрон розібраний. Про те, як заряджати мисливські патрони, можна довго говорити, проте краще все ж звернутися до спеціалізованої літератури. Специфіка розбирання патрона може вельми відрізнятися від його призначення і виробника. Один з варіантів — закриття патрона пластикової зіркою. Її найлегше підколупує в центрі чим-небудь гострим, на зразок відкривачки. Після цього досить легко висипати дріб і навойником розпрямити зірку. Слід пам’ятати, що багато залежить від того, як виготовляють патрони і для яких цілей. Розбирання патронів у домашніх умовах — не така вже складна справа при належній кмітливості. Головне — бути наполегливим і сміливо йти до мети!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :