Як розібрати патрон люстри?

як розібрати патрон люстри?

Вам знадобиться
 • Лампочка
 • Патрон
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Якщо згасло світло в приміщенні, але справа виявилася зовсім не в електропостачанні, і не в лампочці, а щось серйозніше, вся справа може бути в несправності патрона люстри. Що ж зробити в такій ситуації? Не варто через цю поломки міняти всю люстру, а просто необхідно розібратися в тому, як розібрати патрон люстри. У цьому немає нічого складного. У першу чергу треба відключити подачу електрики або вимкнути світло в тому приміщенні, де буде проводиться робота. Світло вимикається для того щоб уникнути удару струмом. Знову включати світло слід після того, як всі ремонтні роботи з електрикою будуть закінчені. Після відключення світла необхідно опустити вниз захисний ковпак і від’єднати дроти. Це робиться для того, щоб безперешкодно зняти люстру із стелі.

 • . 2

  Далі верхня частина патрона викручується з люстри, потім стає видна керамічна основа патрона, поєднана з контактами. Цю керамічну частину необхідно акуратно витягнути і від’єднати від контактів. Не менш важливо знати, як з’єднується патрон з проводом. Для того щоб підключити патрон призначений для підключення через стаціонарний вмикач необхідно фазовий провід підключити до центрального контакту. Наступним кроком є перевірка надійності прикріплення фазового контакту. Для цього треба докласти лампочку цоколем і переконатися, що центральний контакт подгибается не менше ніж на два міліметри. Потім накручується циліндричний корпус на денце і патрон готовий.

 • . 3

  Так само важливо знати, як підключити патрон для лампочки. Немає нічого складного в підключенні електрики до світильника! Треба просто з’єднати два 220 вольтних дроти живлення з двома проводами світильника. У світильника дроти відходять від електричного патрона, в який вкручується лампочка з двома контактами. Перший контакт це різьбове з’єднання на цоколі, другий це пайка в центрі цоколя. Далі з’єднується нульовий провід (N) з різьбових з’єднань, а пайка на цоколі з фазовим проводом (L).

 • . 4

  Для того щоб розібратися з тим, як замінити патрон в люстрі необхідно прочитати початок статті, де вже йшлося про те, як розбирається патрон. Для того щоб його замінити його необхідно розібрати, а там справа залишається за малим. Від’єднавши дроти з зовнішньої і внутрішньої сторони від керамічної частини патрона за допомогою викрутки, необхідно лише замінити керамічну основу, і робота виконана! Хотілося б ще сказати, як вставити дріт в патрон, т. к. і ця робота може викликати ряд питань. Якщо патрон литий, то для того щоб під’єднати до патрона провід, необхідно в отвір ззаду патрона вставити дроти. Якщо дроту не литі, а з плетеними житловий, то кінці таких проводів пропаіваются. Якщо ж патрон розбірний пластмасовий, дроти кріпляться так само, як і в першому випадку, але спочатку треба зняти з патрона дно. До корпусу патрона дно кріпиться на засувках. Від’єднавши дно можна сміливо приєднувати дроти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :