Як розібрати перфоратор Bosch?

як розібрати перфоратор bosch?

Вам знадобиться
 • Мастило
 • Уважність
 • Послідовність
Інструкція
 • . 1

  Перфоратор дуже схожий на електричну дриль, однак володіє більша широким набором функцій. Його можна використовувати для свердління бетону, і навіть для відбійних робіт. За функціональним набору апарати мало чим відрізняються один від одного, головною відмінністю, як правило, є розмір і потужність, а, отже, і продуктивність інструменту. Проте всі вони однаково схильні до поломок. Розглянувши, як розібрати перфоратор bosch, за аналогією можна буде розбирати і інші моделі. Ремонт краще почати з візуального огляду. Слід уважно перевірити інструмент, ймовірно, в очі відразу кинуться візуальні дефекти. Самим уразливим місцем апарату є пильовик, що прикриває патрон. Поломка його може привести до втрати штопорів. Щоб запобігти цю проблему, рекомендується використовувати в роботі довгі насадки. Щоб пом’якшити роботу, при встановленні свердла в патрон краще використовувати мастило, але перед тим, як змастити перфоратор, його необхідно почистити від будівельного пилу та бруду. Як мастила відмінно підійде «Літол» або «Солідол».

 • . 2

  У тому випадку, якщо проблема криється глибше, може знадобитися повне розбирання інструменту. Розбираючи апарат, бажано складати деталі по порядку, щоб спростити процес складання. Перед тим, як користуватися перфоратором знову, потрібно буде уважно оглянути місце розборки, щоб переконатися, що ніяка деталь не виявилася забутою. Починати потрібно з від’єднання гумового наконечника, це дозволить зняти стопорну шайбу, голівку і пружину. Перш, ніж продовжити, слід повернути важіль перемикання режимів на позицію «удар зі свердлінням». Це дозволить безперешкодно від’єднати корпус від редуктора. Збірка інструменту відбувається в зворотному порядку, але перед тим, як зібрати перфоратор, необхідно переконатися в тому, що редуктор не пошкоджений.

 • . 3

  Однією з умов довгої служби інструменту є правильна його експлуатація, і дотримання певних правил безпеки. Особливої обережності вимагає робота з залізобетонними конструкціями. При свердлінні, існує ризик потрапляння насадки в каркас, що складається із залізної арматури, в результаті чого свердло може заблокуватися намертво. Це загрожує не тільки серйозної поломкою інструменту, усунути яку не допоможе навіть знання того, як відремонтувати перфоратор, але і травмою працівника. У сучасних моделях існує так звана запобіжна муфта, метою якої якраз є випередження нанесення травми робочому у разі блокування насадки. Але, на жаль, не всі розташовують подібними апаратами, тому при роботі з армованим бетоном рекомендується використовувати низькі обороти і не тримати ручку перфоратора занадто міцно.

 • . 4

  Де б не використовувався цей багатофункціональний інструмент, ризик отримати травму і пошкодити інструмент можна звести до мінімуму, дотримуючись елементарних правил безпеки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :