Як розібрати перфоратор Макіта 2450?

як розібрати перфоратор макіта 2450?

Вам знадобиться
 • Викрутка плоска до 4 мм
 • Набір хрестоподібних викруток
Інструкція
 • . 1

  Майстра з досвідом радять через 350 — 500 годин інтенсивної роботи повністю розбирати редуктори, промивати їх від забруднень бензином і обробляти мастилами для підшипників. Краще брати нові, літієві. Але, взявшись за таку роботу, багато новачків заходять у глухий кут, не знаючи, як розібрати перфоратор Макіта 2450. Це один з бестселерів серед перфораторів, але особливості кріплення на його корпусі знайомі не кожному фахівцеві.

 • . 2

  Починати розбирати пристрій слід з того, щоб зняти зі стовбура перфоратора гумки. Потім від’єднати фіксатор бура. Після цього можна зняти перемикач режимів на корпусі. Іноді це вдається зробити тільки подковирнув плоскою викруткою важіль перемикача. Він тримається на гумовій манжеті. Постарайтеся все зробити акуратно, так як правильно вибрати перфоратор мало — потрібно ще й навчитися за ним доглядати.

 • . 3

  Далі, щоб дістатися до редуктора, за допомогою хрестоподібних викруток розбирається пластиковий корпус, очищаються всі поверхні (бензин або уайт-спірит) і змащуються деталі. Збірка займе також не багато часу, адже особливостей і хитрощів пластиковий корпус не має. Складніші справи, якщо виникає питання як розібрати патрон перфоратора марки Макіта. Для цього також буде потрібно плоска викрутка.

 • . 4

  Після зняття гумового ущільнювача (відсунувши муфту) — потрібно підчепити викруткою і зняти перший фіксує кільце. Потім виходить фіксує шайба. Відтягнувши муфту подалі, можна уувідеть і зняти другу фіксірущее кільце, провернувши викруткою його розрив. Після цього знімається муфта. Оголюється SDS-затиск, що складається з шайби, кульки і пружини. Щоб його зняти, потрібно стиснути пружину — це аналогічно тому, як вставити свердло в перфоратор.

 • . 5

  Після стиснення пружини, кулька виходить сам собою, за ними шайба і пружина. Останньою забирається масивна сталева пружина з пластикової частини патрона. Всі деталі промиваються нефрасом, а потім змащуються. Збірка іноді займає трохи більше часу через установки слизьких від мастила шайб і кілець. Але все можна вирішити. Ось як розібрати перфоратор makita правильно.

 • . 6

  Для багатьох догляд за інструментом перетворюється на муку. Але частіше через те, що у самого майстра немає бажання цим займатися. Адже нічого надскладного в конструкції електроінструменту Макіта немає. Але, з іншого боку, краще питання розбирання дорогого інструменту вирішувати, все ж, в спеціалізованих майстернях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :