Як розібрати перфоратор Makita?

як розібрати перфоратор makita?

Вам знадобиться
 • Перфоратор робочий
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Для догляду за перфоратором не обов’язково розбирати його повністю, оголюючи редуктор (такі дії необхідні кожні 500 годин роботи перфоратора). Частіше потрібно розібрати патрон для прочищення, поновлення мастила і заміни стертих кілець і шайб. У мережі багато порад, як розібрати перфоратор makita або його патрон, але вони не відповідають на всі питання.

 • . 2

  Для багатьох майстрів очевидно, що розбирання патрона не зачіпає корпус і весь процес займає не більше 20 хвилин неспішної роботи. Якщо не потрібний ремонт запчастин, то не обов’язково нести інструмент в сервіс. Через офіційного представника можна замовити нові запчастини, тому багато йдуть далі і з часом вчаться, як розібрати перфоратор Макіта 2450, як і чим його правильно почистити і замінити мастило.

 • . 3

  Щоб перфоратор виявився довговічним, треба бути впевненим, що покупка здійснюється за допомогою офіційного дилера, що є всі сертифікати, що підтверджують якість саме цієї партії. Популярні марки перфораторів активно підробляються підпільними збирачами. Тому треба знати, як правильно вибрати перфоратор, народжений на заводі-виробнику — а не жалюгідний сурогат. Не можна купувати перфоратори з рук!

 • . 4

  Тільки ремонт «справжнього» перфоратора принесе власнику очікуваний хороший результат. Спочатку потрібно зрозуміти, як розібрати патрон перфоратора. Озброївшись тонкої плоскою викруткою, потрібно відсунути пластикову муфту і, підчіплюючи, витягнути спочатку гумове кільце зі стовбура, потім фіксатор бура: шайба, два металевих кільця і кріплення зі сталевої муфти, кульки і пружини (при стисненні пружини виймається кулька). Після цього можна чистити (бензин, вайт спірит) і змащувати.

 • . 5

  Щоб змастити редуктор і переглянути всі деталі на предмет зносу і спланувати їх заміну — слід розібрати корпус. Для цього, після розбору патрона слід від’єднати важіль перемикання режимів (іноді потрібно допомагати собі в цьому плоскою викруткою) і розгвинтити кріплення корпусу. Знявши «шкаралупу», важливо відразу звернути увагу на стан електрокабеля. Потім прочистити бензином і подивитися на шестерінки (зубчики), бойок і поршень. З часом такий процес буде здаватися таким же простим, як вставити свердло в перфоратор.

 • . 6

  Звичайно, у кожного майстра, залежно від спеціалізації, перфоратор працює в різному режимі. Тому розбирання перфоратора потрібно робити, звертаючи увагу на тривалість роботи, а не інтервали часу. І головне: розбирати перфоратор можна тільки після від’єднання приладу від електроживлення! І ще, приступаючи до розбирання інструменту, варто запитати самого себе — чи буду я в силах зробити це, а потім правильно зібрати апарат. Якщо є сумніви — краще звернутися до фахівця.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :