Як розібрати перфоратор, щоб відремонтувати його?

як розібрати перфоратор, щоб відремонтувати його?

Вам знадобиться
 • Перфоратор
 • Ремонт
Інструкція
 • . 1

  Перфоратор чимось за зовнішнім виглядом нагадує звичайну дрель. Тільки от дриль на відміну від перфоратора не здатна працювати з дуже твердими матеріалами, такими, як бетон. Перфоратор, так само як і будь-який інший електричний інструмент, здатний ламатися, а також якщо його довго використовувати, то його необхідно чистити. У цих випадках він потребує ремонту. Тому щоб зрозуміти, як розібрати перфоратор, необхідно звернутися до інструкції, яка додається в комплекті.

 • . 2

  Як правило, побутовий і професійний перфоратор за принципом розбирання нічим не відрізняються, проте ж, є відмінності, які характерні для тієї чи іншої моделі. Для початку знімається гумовий наконечник, потім стопорну шайбу, голівку і вже після всього пружинку. Якщо ж видно, що інструмент при розбиранні брудний, ремонт його слід почати саме з чистки. Для того щоб зрозуміти, як вибрати перфоратор для дому, необхідно знати, що вони розбиваються на різні класи і типи.

 • . 3

  Тільки визначившись з характеристиками, якими повинен володіти Ваш агрегат, і класом інструменту можна переходити до покупки. Розрізняють три класи перфораторів: легкий клас (вага інструменту не перевищує 4-х кг.) Середній клас (вага 5 — 8 кг.) Важкий клас (більше 8 кг ). Як правило, для домашніх робіт вибирають перфоратори легкого класу і рідше — середнього. При знанні того, як вибирати перфоратор, можна легко і просто дізнатися, як його розбирати для чищення. Якщо купивши перфоратор, і вперше збираючись з ним працювати, можливо, буде актуальним питання: як працює перфоратор.

 • . 4

  Насамперед, необхідно розібратися в цьому важливому процесі. Нагадаємо, що перфоратор призначений для свердління отворів в твердих матеріалах (бетон, камінь, метал). Докладати в роботі перфоратора значного зусилля не потрібно. Це тільки піддасть Ваш інструмент передчасної поломки. Перфоратор значно полегшує проблему необхідності зробити отвір, скажімо, в стіні, щоб повісити нову картину або портрет. Тепер важливо розповісти докладніше, як вибрати перфоратор.

 • . 5

  Залежно, для яких цілей збирається купуватися перфоратор, вони поділяються на легкі, середні і важкі — про це йшлося і вище. Так само при виборі перфоратора слід звернути увагу і на такі його характеристики і нюанси: по-перше, важлива потужність і сила придбаного інструменту. Ці два критерії перфоратора визначають, наскільки швидко ви будете справлятися з тією чи іншою завданням. Звертаючи увагу на ці характеристики, можна вибрати хороший, якісний перфоратор, який послужить довгу службу, при використанні його за призначенням. А також до хорошого перфоратора додається детальна інструкція, де і описано як його розбирати для очищення, а після цього як зібрати його правильно, щоб він продовжував працювати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :