Як розібрати пилку «Штиль»?

як розібрати пилку

Вам знадобиться
 • Зняти диск
 • Напилок
 • Співвідношення
 • Інструмент з алмазним напиленням
 • Напилок
Інструкція
 • . 1

  На ринку інструментів, які призначені для дерева (пили, бензопили, циркулярки), існує досить відома компанія «Stihl» (Штиль). Дана компанія виробляй пилки, бензопили на будь-який смак і колір. При покупці такої пилки, необхідно знати, а як розібрати пилку штиль? Чи складно це зробити? Ні, це не складно зробити. Даний інструмент зроблений так, щоб навіть людина, яка не вміє користуватися пилкою міг: зняти свічку (якщо це бензопила), зняти диск, поміняти запобіжник.

 • . 2

  Що стосується питання, як нагострити дискову пилу, то перед цим потрібно знати, що своєчасна заточка пилки, позначиться на продуктивності. Заточку дискової пилки починають з її задньої поверхні, тобто тій стороні, яка звернена до обробленої поверхні. Сам диск потрібно подклініть з двох сторін брусками з дерева. Далі озброївшись напилком, потрібно методично натачівать кожен зуб пилки, головне не забути відзначити маркером місце початку заточки.

 • . 3

  Як розводити стрічкову пилку? Необхідно знати, що розлучення зубів повинен бути в деякому співвідношенні, тобто між полотном пилки і деревиною має бути 60 — 70% стружки і 30 — 40% повітря. З цього випливає і починати розлучення стрічкової пилки. Якщо не дотримуватися такого співвідношення можна загубити обладнання, та і якість оброблюваної поверхні буде страждати, будуть з’являтися «хвилі» на деревині, летіти гаряча стружка. Розводку необхідно робити під кожен тип дерева.

 • . 4

  Крім розведення стрічкових пилок їх потрібно ще й точити. Як точити стрічкову пилку правильно? Спочатку необхідно зняти пилку й перевірити не загартовані чи всі зуби, якщо так, то буде потрібно користуватися інструментом з алмазним напиленням. Якщо ж ні, то пилку потрібно затиснути у верстаті, наприклад, або між брусами. Потрібно окремо пройти кожен ріжучий елемент пили, а потім здійснити заточку всіх елементів, тільки так можна досягти відмінного результату заточування.

 • . 5

  Потрібно пам’ятати, що і звичайна ножівка вимагає заточки. Але як заточити пилку по дереву? Це зробити зовсім просто, спочатку потрібно оглянути всі зуби (загартовані чи вони), далі потрібно затиснути пилку, щоб не грала при заточуванні. Після цих приготувань, напилком (добре підійде тригранний напилок) обточувати кожен зуб пилки. Головне не докладати дуже багато зусиль.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :