Як розібрати пластикові панелі?

як розібрати пластикові панелі?

Вам знадобиться
 • Пластик
 • Фарба
Інструкція
 • . 1

  Пластикові панелі дуже часто використовуються для обробки стін і стелі. Це недорогий і міцний матеріал, який володіє відмінними звукоізоляційні властивості. Пластик стійкий до води і цвілі, а також до високих температур. Його величезною перевагою є екологічна чистота і безпека для здоров’я людини.

 • . 2

  Пластик відрізняє також пожежобезпечність, під час пожежі він не проводить вогонь і не видає ніяких запахів. Термін експлуатації пластику досить довгий, тому можна не турбуватися за стелю або стіни довгий час після ремонту. Багато турбуються, як розібрати пластикові панелі, якщо потрібно полагодити проводку, яка знаходиться під пластиком. Для цього потрібно зняти останню панель, а потім і інші в зворотному порядку.

 • . 3

  Часто виникає питання, як зігнути пластикову панель під час установки. Для цього її потрібно нагріти за допомогою окропу. Ним обробляють потрібний вигин. В результаті панель стає м’якою і податливою до впливів. Для того щоб домогтися зміни форми, потрібно натискати на неї по краях. Коли потрібна форма досягнута, панель необхідно зафіксувати і дати охолонути.

 • . 4

  Буває так, що всі панелі покладені, крім останньої, і господарі задаються питанням, як вставити останню пластикову панель. З нею зазвичай виникають найбільші труднощі, так як її треба точно підігнати під розмір простору, який залишилося. Для цього необхідно запорошити панель з усіх боків, укласти, а потім закрити плінтусом.

 • . 5

  Після установки пластикові панелі можна пофарбувати в будь-який бажаний колір. Для цієї мети потрібно придбати спеціальну фарбу для ПЗФ-панелей. В інструкції до неї зазвичай написано, як пофарбувати пластикові панелі. Така фарба не боїться вологи, а також не вигоряє.

 • . 6

  Під час установки пластикових панелей недосвідчені користувачі часто цікавляться, як стикувати пластикові панелі. Для стикування потрібно застосувати спеціальні пластикові кріплення, які допоможуть рівно і без щілин встановити панелі. Правильно встановлені панелі — запорука рівного і естетично привабливого стелі або стін.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :