Як розібрати розетку в два рахунки?

як розібрати розетку в два рахунки?

Вам знадобиться
 • Гумові рукавички
 • Викрутка
 • Перфоратор
Інструкція
 • . 1

  Іноді розетки приносять неприємні сюрпризи — починають нагріватися, іскриться або з них йде дим. Це означає, що розетку потрібно замінити, щоб приміщення, в якому вона знаходиться, чи не стало пожежонебезпечним. Слід взяти невелику викрутку, ізоляційну стрічку і гумові рукавички.

 • . 2

  По-перше, слід знеструмити приміщення і переконається, що проводка не перебуває під напругою. Наступне, що потрібно — це знання того, як розібрати розетку. Для початку, слід вийняти стару розетку. Це можна зробити, відкрутивши гвинт. Послабити затискачі клеми і від’єднати розетку від кабелю. Усунути неполадки і підключити нову розетку до кабелю. Ретельно закрутити затиски. Вставити коробку розетки назад.

 • . 3

  Не завжди такі неприємності відбуваються в старому будинку, це може бути в процесі ремонту. Якщо ремонт проходить у новому приміщенні іноді доводитися думати, як зробити отвір під розетку. Слід знайти місце для нової розетки і намалювати мітку. Беручи мітку, як центр, накреслити коло діаметром 65 мм. Використовуючи перфоратор, просвердлити на колі отвори, а потім за допомогою долота вирубати проміжки, які розташовані між отворами.

 • . 4

  Для приміщень, в яких використовується багато приладів можна поставити блок розеток. Не варто ламати голову над тим, як підключити блок розеток, це дуже просто. Кількість розеток в такому блоці може досягати 12 штук, що дозволяє використовувати багато приладів одночасно. Вони встановлюються, як і звичайні розетки і працюють під напругою в 220 В. Такі блоки робляться з різних матеріалів, а також оснащені пристроями захисного відключення і заземлені.

 • . 5

  Звичайно, в побуті нам не потрібно 12 розеток одночасно, вистачає й двох. Як підключити 2 розетки? Чи складно це? Ні, дана процедура збігається по складності з установкою звичайної розетки. Слід подбати про свою безпеку, відключивши напругу. Решта хід дій нічим не відрізняється від заміни звичайної розетки, тільки тепер є кілька клеммовие затискачів, які з’єднуються з майбутніми розетками.

 • . 6

  Ремонт і огляд розеток потрібен для того, щоб приміщення було в безпеці. Щоб легко можна було, як підключити телефон до розетки, так і тостер, телевізор, дриль, а також легко відключити всі ці електроприлади від харчування. Слід пам’ятати, що своєчасний догляд за електричною проводкою допоможе уникнути, як дрібних неприємностей, таких як зламана розетка, так і великих, таких як згоріла квартира. Будьте обережні!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :