Як розігріти м’язи ніг?

як розігріти м'язи ніг?

Вам знадобиться
 • Місце для тренувань
 • Тренажери
 • Вправи для розігріву
Інструкція
 • . 1

  Щоб знизити небезпеку травм, пов’язаних зі спортивними тренуваннями, варто знати кілька важливих моментів. Один з них, це необхідність ретельної підготовки до фізичних навантажень. Досить правильно розігріти м’язи ніг, щоб наступні тренувальні вправи та завдання не здавалися такими складними і нездоланними.

 • . 2

  Всю користь, вправ для розігріву м’язів, важко переоцінити. Правильно зроблена розминка допомагає поліпшити приплив крові до працюючих м’язів ніг, що дозволяє знизити їх скутість і зайву напруженість. До додаткових переваг варто віднести і позитивний психологічний настрій спортсмена, який неодмінно з’являється після викиду гормонів, що відповідають за виробництво необхідної енергії організму.

 • . 3

  Але не потрібно плутати вправи для розігріву і для розтяжки, вони несуть різну функцію для м’язів і повинні виконуватися в правильній послідовності. Як розігріти м’язи ніг правильно і відносно швидко, щоб підвищити ефективність заняття і знизити ризик травм. У цьому допоможуть універсальні вправи, які слід виконувати в обов’язковому порядку перед кожним тренуванням або розтяжкою м’язів.

 • . 4

  Основною, є пробіжка, яка починається з звичайного кроку, поступово переростає в інтенсивний біг. Цю вправу можна робити як на тренажері, що імітує бігову доріжку, так і на свіжому повітрі, що є найбільш корисним.

 • . 5

  Після цього, варто приступити до випадів, це коли одна нога фіксується на місці, а другий різким рухом викидається вперед, згинаючись в коліні, вага тіла переходить на неї, і тому. Повторюється це з іншої ноги, і так 10 — 15 раз для обох кінцівок. Тепер можна знову зайнятися бігом, тільки не так тривало і на місці. Після кожної вправи обов’язково стряхивайте ноги, по черзі розслабляючи то одну, то іншу у вільному положенні.

 • . 6

  Деякі руху приходять самі собою під час розминки, ваше тіло починає відчувати саме, як розігріти м’язи того чи іншого відділу. Добре зробити махові рухи ногами, спочатку зігнутою в коліні ногою, потім в прямому стані. Чергуйте махи вперед і назад і в сторони. Так само дотримуйтеся кількості зроблених вправ, 10 — 15 разів на кожну ногу і в кожному напрямку.

 • . 7

  Після зроблених вправ можна розминку розбавити грою в м’яч, або стрибками на скакалці. Коли ваше тіло буде готове до повноцінного тренуванні, ви відчуєте це відразу. По закінченні першого і другого етапів, завершальним дією будуть вправи, спрямовані на розтяжку розігрітих і тренованих м’язів. Тепер можна з упевненістю сказати, що все було зроблено правильно і з максимальною користю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :