Як розігріти м’язи перед тренуванням?

як розігріти м'язи перед тренуванням?

Вам знадобиться
 • Пробіжка
 • Стрибки через скакалку
 • Штанга
 • Гантелі
Інструкція
 • . 1

  Перед тим, як в процесі тренування перейти до серйозних ваг, необхідна розминка. Причин декілька. По-перше, виконання розминки сильно зменшує травмоопасность вправи: пошкодити холодні зв’язки і м’язи куди легше. По-друге, потрібно вивести роботу серцево-судинної системи і легень на рівень готовності до серйозної навантаженні.

 • . 2

  Якщо прийти в зал, повісити на штангу двісті кілограмів і зробити двадцять присідань, різкий стрибок кров’яного тиску може призвести до непритомності, а то і крововиливу в око або мозок. Нарешті, розігріта м’яз просто сильніше холодної: розім’ялися, Ви проведете тренування з великою вагою або кількістю повторень.

 • . 3

  Як розігріти м’язи перед тренуванням? Для того щоб підготуватися до тренування з обтяженнями, слід почати з невеликої пробіжки. Вона не повинна бути стомлюючої, адже ви повинні лише підготуватися до основної тренуванні; одного кола підтюпцем по стадіону вистачить позаочі. Сотня-друга стрибків через скакалку — непогана альтернатива пробіжці в холодну або дощову погоду, та й стадіон чи просто безлюдний тротуар знайдеться не скрізь.

 • . 4

  Нарешті, найпопулярніший метод розім’ятися перед тим, як перейти до серйозних ваг — виконати кілька розминок підходів в тому ж вправі з маленькою вагою на штанзі або гантелях. При розминці використовується так званий принцип піраміди: кожний наступний підхід виконується з більшим вагою, але меншою кількістю повторень.

 • . 5

  Давайте розглянемо, як розігріти м’язи перед основним тренуванням людині, яка вичавлює лежачи на один раз вагу в 100 кілограмів. Після загального розігріву пробіжкою або стрибками через скакалку наш спортсмен лягає на лавку для жимів, встановивши на штангу вага в тридцять кілограмів, і виконує з цією вагою п’ятнадцять повторень.

 • . 6

  Потім слідують дванадцять повторень з вагою 40 кг, 10 — з 50 кг і 8 с шестідесятікілограммовой штангою. Після чого, власне, можна переходити до основної тренуванні, яка зазвичай виконується з вагами в діапазоні від 70 до 90 відсотків від максимальної ваги, що піднімається на один раз ( його правильна назва — повторний максимум).

 • . 7

  Варто врахувати кілька нюансів. До кінця розминки Ви повинні бути повністю готовим до боротьби з важкою вагою, але ні в якому разі не утомленим. Розминка тим грунтовніше, чим більше робоча вага (втім, спортсмени, які добралися в тому ж жимі лежачи до пари сотень кілограмів, це і так прекрасно знають). Нарешті, взимку, коли м’язи і зв’язки холодніше звичайного після прогулянки по вулиці, Вам знадобиться більше часу, щоб грунтовно розігрітися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :