Як розігріти піцу в мікрохвильовці?

як розігріти піцу в мікрохвильовці ?

Вам знадобиться
 • Піца
 • Мікрохвильовка
Інструкція
 • . 1

  Існує велика різноманітність піц. Але їх всіх об’єднує основа, з якої вони приготовлені. Класичне тісто для піци складається з оливкового масла, борошна, дріжджів, солі та води. Після замішування тіста його розкачують тонким шаром, наносячи на поверхню томатний соус. Ну а далі, безмежний політ фантазії, головне щоб все це завершувалося сиром. Після чого її необхідно запікати в духовці при температурі 200 градусів близько 10 хвилин. Якщо ні духовці, цілком підійде мікрохвильовка, потужність і час залежить від типу мікрохвильовки.

 • . 2

  Не дивлячись на те, що все дуже просто, багато жителів великих мегаполісів, через брак часу, не можуть собі дозволити приготувати смачну піцу в домашніх умовах. На допомогу їм прийде, звичайно ж заморожена піца. При застосуванні способу швидкої заморозки, піца не втрачає своїх корисних властивостей. Якщо зберігати піцу в холодильнику дотримуючись рекомендацій на етикетці, то при розморожуванні піца не втратить своїх смакових якостей і збереже свіжість. Така піца зможе виручити в будь-який момент, наприклад, швидко і смачно нагодувати несподівано прийшли гостей. І так, як розігріти піцу в мікрохвильовці, щоб вона була смачною і апетитною.

 • . 3

  Багато виробників пишуть процедуру розігріву на етикетці. Але якщо опис відсутній, то не біда. Досить просто поставити піцу в мікрохвильовку на дві з половиною чи на три хвилини, при потужності 100%. Необхідно переконатися що піца прогрілася рівномірно і сир підтанув. Потім треба витягнути піцу і дати їй постояти протягом декількох хвилин. Тоді вона повністю прогріється і смак відкриється. Після цього піцу можна подавати до столу.

 • . 4

  Головне в будь-якій справі підходити до питання з головою і не лінуватися. Якщо все зробити правильно, то навіть розігріта в мікрохвильовці піца, не поступатиметься за своїми смаковими якостями, щойно приготовленої піці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :