Як розкладати пасьянс: ворожіння

як розкладати пасьянс: ворожіння

Вам знадобиться
 • Колода карт
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Пасьянс є приємним медіативних процесом, який в основному використовується для ворожіння і розкладається за певними правилами. Як розкладати пасьянс «ворожіння»? Насправді таких розкладів існує декілька: розкладка віялом, через шість на сьомий, чотири по дев’ять, розкладка вголос та інші. Пасьянси бувають як гадальні, так і гральні. Гадальні пасьянси розкладаються за певними правилами, а далі отриманий результат визначається за тлумачу. У гральних пасьянсах головними є правила гри, тобто використання карт з метою складання певної комбінації. Тому коли поставлено питання: «Як навчитися розкладати пасьянс?» — Потрібно спочатку визначитися з видом пасьянсу. Є гральні пасьянси (наприклад, «Павук»), котрі не стільки важливо вміти розкладати, скільки грати і вигравати. Зараз пасьянс «Павук» є практично на кожному комп’ютері, тому для гри в даний пасьянс не потрібно колода карт і особливих знань по розкладці — програма зробить це за користувача. Останньому залишається тільки правильно класти одну карту на іншу і вигравати (або навпаки).

 • . 2

  Як виграти в пасьянс «Павук» використовуючи комп’ютер? Для цього потрібно користуватися простим набором порад: — на попередню карту класти карту однієї масті наступну по старшинству; — використовувати порожні місця для зберігання зібраної послідовності рядів карт; — намагатися тримати вільним хоча б один стовпець ігрового поля з метою збільшення числа карт, беруть участь у грі ; — формувати послідовність карт в шпальтах починаючи з карт старшого гідності; — перш ніж почати чергову роздачу карт слід переконатися у використанні всіх можливостей даного розкладу; — якщо хід виявився помилковим, його слід скасувати комбінацією клавіш Ctrl + Z; — частіше практикуватися, починаючи з низьких рівнів складності.

 • . 3

  Якщо поставлено питання: «Як повернути коханого пасьянс?» — Ігрові пасьянси не допоможуть. Для цього можна розкласти простий гадальний пасьянс, коли розкладаю його дівчина може задати відповідне запитання з можливими відповідями: «так», «ні», «збудеться» або «не збудеться». Якщо пасьянс зійдеться, слід очікувати позитивного результату і навпаки. У сучасних умовах популярними є як прості, так і складні старовинні пасьянси, а також пасьянси онлайн, які значно полегшують процес ворожіння. Прикладом складного старовинного пасьянсу є пасьянс «Медичі». Як розкласти пасьянс «Медичі»? Для цього не варто шукати старовинні книги, просто ввести ключове слово в пошуковий запит і можна знайти безліч сайтів, де користувачеві залишиться лише натиснути необхідні клавіші для отримання результату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :