Як розкласти пасьянс Медічі?

як розкласти пасьянс медічі?

Вам знадобиться
 • Карти
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Зі століття в століття люди намагалися дізнатися визначене, і карти допомагали їм у цьому. Способів ворожіння придумано безліч. Розкладання пасьянсів було улюбленим заняттям багатьох панночок. Одним з популярних був і залишається пасьянс Медічі, названий так на честь французької королеви. Як розкласти пасьянс Медічі? Все що для цього потрібно це колода карт. Спочатку викладають три карти зліва на право і аналізують їх, враховуючи масть і номінал. Карти однакової масті та номіналу як би притягуються один до одного.

 • . 2

  І якщо між ними стоїть третя карта, то саму ліву прибирають, потім викладають наступну і знову аналізують ланцюжок. В ідеалі, якщо пасьянс склався, повинна залишитися одна карта. Про те, як розкладати пасьянс ворожіння можна прочитати в різних джерелах, у тому числі і в інтернеті. Бажання знати своє майбутнє, складні життєві ситуації, любов і ненависть є приводом звернутися до карт з тим чи іншим питанням. Все таки головна складність не в тому, як навчиться розкладати пасьянс, а в розумінні значення випали або залишилися в розкладі карт. Тузи символізують силу, королі — закон, дами — персони, валет — кур’єр сили, 10 — результат або очікування, 9 — дія, 8 — спілкування, 7 — поглинання, 6 — переміщення.

 • . 3

  Для розкладання пасьянсів потрібні не тільки карти, а й терпіння, саме так перекладається з французької слово «patience». Основи розкладання пасьянсів з’явилися в темницях короля Людовика. За картами страждальці коротали свій час. Всіма улюблений розклад «Павук» і зараз рятує від нудьги сучасних «в’язнів» офісів. Для багатьох не важливо, як виграти в пасьянс павук, набагато цікавіше сам процес розкладу.

 • . 4

  пасьянс користуються і для зміни ситуації на свою користь. Наприклад, потрібно відновити відносини з чоловіком. У картах 7 черв’яків символізує повернення. Як повернути коханого пасьянс розкладається до випадання саме цієї карти. Всі карти, які випали до неї, потрібно відкласти в сторону і проаналізувати. Вони підкажуть, які події повинні передувати поверненню бажаної людини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :