Як розкласти пасьянс на бажання?

як розкласти пасьянс на бажання ?

Вам знадобиться
 • Колода карт
 • Час
Інструкція
 • . 1

  Багатьом цікаво дізнатися як розкласти пасьянс на бажання і в цьому немає нічого дивного, адже за допомогою пасьянсу, всього за кілька хвилин, можна дізнатися виповниться загадане бажання чи ні. Для початку необхідно взяти просту колоду карт, подумки вимовити роблення і можна приступати до розкладу пасьянсу.

 • . 2

  Колода карт кладеться на стіл, обов’язково, сорочками вниз, потім з верху колоди береться рівно по одній карті і викладається вгору картинкою. Всі карти повинні випадати в певній черговості — спочатку тузи і двійки, а в кінці повинен випасти король. У тому випадку, якщо в руках опинилася вгадана карта, значить, її треба відкласти в сторону, так як вона вже не потрібна. Якщо знати як ворожити на пасьянсі можна дізнатися, що приготувала доля.

 • . 3

  Коли повністю закінчиться колода, всі залишилися карти треба ретельно перетасувати ще раз повторити розклад. У тому випадку, якщо вже після третього розкладу карт, що не будуть вгадані всі карти, тоді пасьянс не зійшовся і загадане бажання не збудеться, в усякому разі, найближчим часом. Також багатьом буде цікавий пасьянс килимок, як грати в нього знають не всі, тому прідетсяознакоміться з відповідною літературою.

 • . 4

  На бажання можна розкласти ще один пасьянс. У цьому випадку знадобиться взяти просту колоду карт, дістати з неї тузи, потім колода ретельно перетасовується, подумки загадується бажання і можна починати розклад. Перемішана колода викладається зліва від тузів і з неї дістається чотири карти, які викладаються на тузи. У кожному ході з колоди має бути вийнято по чотири карти. У лавах карти перекладаються таким чином, щоб йшли тільки вільні карти. Пасьянс зійдеться в тому випадку, якщо на тузи буде викладена вся колода. Якщо знати як грати в пасьянс маджонг можна весело скоротати час і трохи відволіктися від насущних проблем.

 • . 5

  Сьогодні існує досить велика кількість різноманітних пасьянсом, на які можна загадувати бажання. У тому випадку, якщо пасьянс зійдеться, значить, в найближчому майбутньому бажання здійсниться. Також варто дізнатися як грати в пасьянс піраміда, адже це один з найбільш популярних і простих у виконанні пасьянсів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :