Як розкласти пасьянс павук?

як розкласти пасьянс павук?

Вам знадобиться
 • Карти
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж задаватися питанням як розкласти пасьянс павук, необхідно знати, що є три рівня складності розкладу даного пасьянсу. Якщо був вибрансамий простий варіант, тоді пасьянс розкладається рівно з 104 карт однакової масті, тобто в колоді повинно вийти по 8 карт однакового значення. При виборі другого рівня складності береться по дві карти однієї масті, тобто виходить рівно по 4-ре карти для кожного значення і для кожної масті. А в сомам складному варіанті використовується 8 колод, але тільки без джокерів.

 • . 2

  Отже, як правильно розкладати пасьянс павук? Для початку треба ретельно перетасувати колоду карт, після чого в один ряд, сорочками вгору викладається рівно 10 карт. За цією ж схемою розкладається ще три ряди. І вже з п’ятого ряду треба викладати карти в першу 4-ре стовпчика, починаючи з лівого боку. У результаті повинно вийти з 1-го і по 6-й стовпчик по шість карт в стовпчику, а у всіх інших по 5 карт. Тепер відкриваються самі нижні карти кожного стовпчика, після чого всі залишилися карти в колоді викладаються на стіл догори сорочкою. Решта карт розкладаються в 4-ре чарочки в нижньому кутку, в результаті виходить в кожній стопочку по 10 карт.

 • . 3

  Щоб ворожити на бажання, необхідно знати як виграти в пасьянс, адже есліпасьянс не зійдуться, бажання не збудеться. Як тільки всі карти будуть викладені, треба приступати безпосередньо до розкладу пасьянсу. Не залежно від рівня складності пасьянсу, в цій грі всі карти треба перекласти в стовпчик по старшинству. У найпростішому варіанті пасьянсу просто на шістку кладетсясемерка, або на десятку валет. За цією схемою викладаються всі відкриті карти, які є можливість пересунути. Знаючи як розкладати пасьянс на картах, можна весело провести вільний час.

 • . 4

  У тому випадку, якщо під час розкладу пасьянсу, не залишилося відкритих карт, які можна перекласти, тоді береться карта їх 4-х стовпчиків, що лежать окремо. По одній карті викладається на кожен стовпчик, якщо і знову не буде карти, які можна перекласти по старшинству, тоді викладається ще один ряд карт. І так до тих пір, поки не залишиться закритих карт. У тому випадку, якщо всі карти перекладені в стовпчики по старшинству, значить, пасьянс зійшовся, а якщо залишилися не пересунути карти — пасьянс не вийшов. Вивчивши пасьянс павук, багатьом буде цікаво дізнатися як грати в пасьянс косинка.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :