Як розкрити почуття дівчині собі?

як розкрити почуття дівчині собі ?

Вам знадобиться
 • Почуття гумору
 • Анекдоти
 • Фокуси
 • Фотографії
 • Жарти
Інструкція
 • . 1

  Як відомо, дівчата високо цінують гарне почуття гумору у молодих людей. А тому, якщо знати, як правильно розсмішити дівчину, то можна легко домогтися її розташування, а потім і завоювати її серце. При цьому, головне не плутати поняття. Розсмішити і насмішити — це не одне і те ж. Тому, намагаючись здатися веселим, потрібно не переборщити і не здатися сподобалася дівчині клоуном. А для цього мало бути просто дотепним. Потрібно бути ще й хорошим психологом. Адже навіть одна і та ж жарт може сподобатися або не сподобатися різним дівчатам.

 • . 2

  І, навпаки, різні жарти, розказані однієї і тієї ж дівчині, можуть створити про співрозмовника суперечлива думка. Саме тому, перед тим, як розсмішити дівчину, потрібно постаратися дізнатися, які її інтереси і наскільки вона сама здатна сприймати ті чи інші жарти. А для цього, з самого початку спілкування, потрібно вміти розпізнавати найменші емоції співрозмовниці, щоб зрозуміти, в потрібному напрямі ведеться розмова. І якщо на обличчі дівчини в якийсь момент прослизне посмішка, значить, контакт налагоджений, і можна продовжувати в тому ж дусі. Але, якщо замість посмішки, співрозмовниця нудьгує, потрібно якнайскоріше змінювати тактику.

 • . 3

  Одним з класичних способів розвеселити дівчину є анекдот. Але потрібно враховувати, що старими, заїждженими жартами з бородою нікого не здивувати. Тому даний метод доречний лише в тому випадку, якщо хлопець знає дійсно свіжі і хороші анекдоти. Також, можуть виявитися помилковими ворогами і гостренькі анекдоти на вульгарні теми або містять нецензурні фрази. Більше того, потрібно не тільки знати «правильні» анекдоти, а й уміти правильно їх розповідати. А для цього може знадобитися в деякому роді акторську майстерність.

 • . 4

  Адже сухо і монотонно розказана жарт ніколи не змусить дівчину розсміятися. Іншим, навіть більш виграшним варіантом, є розповідь власних історій з життя. При цьому, хорошою якістю буде вміння посміятися над собою. Дівчатам подобається, коли молоді люди не страждають завищеною самооцінкою і можуть з посмішкою згадати про безглуздих ситуаціях, в які коли-небудь потрапляли. Ще одним вірним способом, здатним запалити усмішку на жіночому обличчі, є фокуси. Особливо такі, в яких виявляється задіяна сама дівчина. Наприклад, коли хлопець дістає у неї з волосся кольоровий хустинку або кульку.

 • . 5

  Якщо ж потрібно розвеселити дівчину, яка не перебуває у безпосередній близькості, то на допомогу прийдуть сучасні пристрої. Хорошу службу послужать мобільний телефон або комп’ютер. За допомогою першого можна відправити пасії забавні жарти і віршики через смс або ммс. Таких приколів зараз можна знайти величезну безліч на просторах інтернету. А комп’ютер дозволить розвеселити дівчину в соціальних мережах. Але для цього, знову ж таки, потрібно витратити якийсь час і підшукати відповідні картинки і відео.

 • . 6

  Як правило, посмішку у слабкої половини людства здатні викликати забавні зображення і відеоролики, на яких головними героями є тварини і діти. Також, дівчина напевно розсміється, якщо хлопець, якого вона знає в обличчя, «попрацює» над своєю фотографією в «Фотошопі», а потім надішле їй в соціальній мережі змінену версію. Ну, а якщо дівчина ще не бачила свого співрозмовника, то можна прислати їй дві фотографії для порівняння. Одну справжню, а другу — оброблену. І нехай вона сама вгадає, де ж насправді та людина, з яким вона спілкується.

 • . 7

  Можна витратити багато часу, ретельно обмірковуючи тактику поведінки і придумуючи різноманітні жарти. Але, як відомо, дівчата — народ непередбачуваний. А тому, милу даму може розсмішити навіть те, що на перший погляд зовсім не видається смішним. Наприклад, недбала зачіска чи розв’язаний шнурок на кросівці. Але це зовсім не означає, що потрібно ходити розпатланим і з розв’язаними шнурками. Це лише говорить про те, що потрібно орієнтуватися по ситуації і не губитися. Може статися й так, що дівчина сама підкаже вірний спосіб, як її можна розвеселити.

 • . 8

  Потрібно тільки розпізнати знаки, які вона буде подавати. І найголовніше — не варто будувати з себе веселуна, не будучи таким. Навіть якщо перше побачення вдасться витримати в такому режимі, подальше спілкування відкриє справжнє обличчя. Краще з самого початку вести себе природно і невимушено. З наведених же вище способів поведінки хлопцю достатньо просто вибрати ті, які дійсно йому властиві. Але здорове почуття гумору завжди здатне прийти на допомогу! І на першій стадії становлення відносин, і надалі!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :