Як розмалювати гіпс?

як розмалювати гіпс?

Вам знадобиться
 • Гіпс
 • Олівці
 • Ручки
 • Фарба
Інструкція
 • . 1

  Ви всі чудово уявляєте, наскільки це неприємно — зламати ногу або руку. Переломи кісток дуже болючі, дуже довго заживають і доставляють величезну кількість незручностей їх нещасливим власникам. Втішити страждання носіїв гіпсу вельми важко: загіпсованою кінцівку страждає від постійних ниючих болів, нескінченно набрякає, розпухаючи, і сильно свербить.

 • . 2

  Однак і над гіпсом можна провести деякі маніпуляції, які скрасять дозвілля, дадуть гарний настрій і дозволять виділитися в натовпі. Дізнайтеся, як розмалювати гіпс — якщо зробити все правильно і соразмеренность, то вийде дуже красиво і оригінально.

 • . 3

  Як же розмалювати гіпс? Під цю справу відмінно підійде гуаш або масляні фарби — через брак можна скористатися аквареллю, гелевими ручками або навіть кольоровими олівцями великий м’якості. Малюнки можна придумати самі різні — увімкніть фантазію і придумайте щось особливе!

 • . 4

  Якщо гіпс на нозі — його можна розписати під яку-небудь взуття — виглядає вельми оригінально, особливо якщо використовувати як вихідного малюнка якусь яскраву і незвичайну річ з взуттєвого арсеналу. Можна розмалювати гіпс під звірячу лапу — на стопі накидати кігті, решті гіпс зафарбувати під колір «хутра».

 • . 5

  Якщо ж гіпс на руці — варіантів ще більше. Можна намалювати на гіпсі наручний годинник — при належному ступені майстерності можна домогтися вражаючої схожості малюнка з оригіналом. Так само добре буде виглядати звіряча лапа на місці загіпсованою руки. Деякі умільці розмальовують гіпс чорними смугами — під жезл працівника дорожньої поліції. Настільки ж популярні різні види розмальовки гіпсу під трилери.

 • . 6

  Найпростіший варіант — покрити його плямами і патьоками червоної фарби, яка буде виглядати, немов бризки крові. Якщо у Вас достатньо майстерності для більш складних малюнків — можна зафарбувати весь гіпс під тілесний колір і вже на цій базі намалювати відкриту рану з стирчать уламками кісток, обривками м’язів та іншими фізіологічними подробицями. Повірте, подібні малюнки на гіпсі справить повний фурор — здалеку здаватиметься, що це не малюнок на гіпсі, а справжнє поранення.

 • . 7

  Тому подібний малюнок — відмінний вибір для любителів шокувати соціум і виділятися з безликої юрби. Але, звичайно ж, набагато поширеніший прості малюнки куди більш миловидного змісту. Намалювати на гіпсі кошеня, букет квітів, веселий простий пейзаж з сонцем і парою будиночків — він досить великий для того, щоб вмістити будь політ Вашої фантазії. Не бійтеся експериментів — якщо вже у Вашому житті трапився перелом, використовуйте його і в своїх цілях!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :