Як розмножити півонії у себе на ділянці?

як розмножити півонії у себе на ділянці?

Вам знадобиться
 • Маточне рослина
 • Посадковий матеріал
 • Земляна суміш
Інструкція
 • . 1

  Як розмножити півонії у себе на ділянці? Чудові кущі півоній — воістину королівське прикраса будь-якого саду. На початку літа вони покриваються великими, яскравими квітами і радують своєю красою і ароматом довгий час. Безсумнівно, вони не залишать байдужими нікого. Ці багаторічники не вимагають складного догляду, чудово переносять холодні зими і можуть рости на одному місці протягом десятків років. Враховуючи нескладну агротехніку, і знаючи, як розмножити півонії, виростити їх у своєму саду зможе навіть початківець квітникар.

 • . 2

  Запорукою гарного росту і рясного цвітіння стане правильно вибране місце для посадки — сонячне, захищене від вітру, так як в тіні півонія може зовсім не цвісти. Обов’язково слід звернути увагу на рівень грунтових вод. Справа в тому, що коріння квітки залиті водою навіть на короткий термін, дуже швидко загнивають. Знаючи як правильно садити півонії в саду, досвідчені квітникарі завжди звертають увагу на грунт. Найкраще півонії підійде легка слабокислая суглинних грунт. Також на місце посадки можна внести деревну золу і органічні добрива.

 • . 3

  Крім трав’янистих півоній існують і його деревовидні форми. До того, як посадити півонія деревовидна, потрібно ретельно підготувати місце посадки. На дні ями глибиною 70 — 80 см влаштовують дренаж з битої цегли, після чого заповнюють її на 2 / 3 живильним земляний сумішшю з перегною, дернової землі, золи і піску. На кислих грунтах можна додати трохи вапна. Підготовлений саджанець розміщують в ямі таким чином, щоб його коренева шийка була над землею, рясно поливають водою і акуратно засипають землею, що залишилася.

 • . 4

  Замислюючись, як розсадити півонії і швидко отримати квітучі кущі, слід знати, що кращим посадковим матеріалом є шматочки кореневища з кількома нирками. Для цього в кінці серпня викопують материнське рослина, поділяють його на частини і вкорочують старі коріння, місця зрізів бажано присипати товченим деревним вугіллям. Підготовлені рослини висаджують на новому місці, на відстані приблизно 1 м один від одного. Розсадити деревоподібна півонія можна шляхом ділення куща, відводками або насінням.

 • . 5

  Знаючи як доглядати за півоніями, навесні, після проростання молодих рослин, потрібно провести підживлення повними мінеральними добривами або коров’яком, розбавивши їх у воді. Внесення добрив добре повторити ще кілька разів до кінця червня. Природно, протягом усього періоду вегетації необхідно регулярно прополювати і рихлити грунт навколо кольорів. Після цвітіння на кореневищах утворюються бруньки відновлення, тому дуже важливо, щоб у цей період не пересихала грунт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :