Як розмножуються орхідеї: розмноження живцями

як розмножуються орхідеї: розмноження живцями

Вам знадобиться
 • Живці орхідеї
 • Дітки орхідеї
 • Спеціальний субстрат
Інструкція
 • . 1

  Про те, як ростуть орхідеї в природі багато помилок, викликаних насамперед незвичайним видом цієї рослини. Батьківщина орхідеї — Бразилія, Південна Америка. А ось росте орхідея напрочуд в дуже непередбачуваних місцях: на схилах гір, на скелях і на пустельних каменях. Вологість в цих місцях середня. Також орхідея може коренитися і на стовбурах дерев. Знати, як розмножуються орхідеї, дуже цікаво. У природі орхідеї розмножуються насінням, а також дітками. Другий спосіб активно використовують квітникарі для вирощування орхідей в штучних умовах. На стеблах орхідей утворюються маленькі рослини з власним корінням. Коли вони добре підростають, то можна відокремити їх і висадити в окремий горщик із субстратом.

 • . 2

  Розмноження живцями також досить популярно. У цьому випадку відрізається верхівка у рослини. Обов’язково потрібно дотримуватися правил розмноження живцями: всі предмети повинні бути стерильними. А також потрібно продезінфікувати нижню частину рослини перед тим як посадити його. Із завданням як визначити вид орхідеї може впорається лише професійний квітникар, який не один рік вирощує дані квіти і обізнаний в різних видах орхідей. Адже у світі існує кілька тисяч видів орхідей. Розрізняються орхідеї по забарвленням і розмірами бутонів, а також за умовами проростання і за потребами в зволоженості грунту.

 • . 3

  Вибираючи рослина у квітковому магазині, можна проконсультуватися у продавця щодо його виду та сімейства, а також подивитися каталоги, в яких зазначено, звідки привезено рослина і які особливості догляду за ним. Крім цього, потрібно звернути пильну увагу на зовнішній вигляд квітки. Неприпустимі пожовклі, пониклі листя і зів’ялий вигляд. Навіть якщо на таку орхідею виставлена знижка 50% — не слід її купувати, адже врятувати її буде практично неможливо. А от якщо орхідея відцвіла, але листя м’ясисті і соковиті — це ознака того, що рослина здорово. Такими є лише деякі рекомендації, як правильно вибрати орхідею. Досвідчені квітникарі також знають, як пускає стрілу орхідея. Це говорить про те, що стрілка через якийсь час зміцніє, утворює бутони і зацвіте. Можна підгодувати орхідею в цей період, але не звичайними квітковими добривами (вони можуть бути навіть шкідливі), а спеціально призначені для орхідей. Такі добрива продаються тільки в спеціалізованих квіткових магазинах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :