Як розписати матрьошку: зможе кожен

як розписати матрьошку: чи зможе кожен

Вам знадобиться
 • Як зробити матрьошку зі шин
 • Красива розпис матрьошки
 • Матрьошка своїми руками
 • Прикрашаємо матрьошку
 • Робимо матрьошку вручну
Інструкція
 • . 1

  Як розписати матрьошку: зможе каждийЧасто хочеться зробити своїми руками щось красиве, комусь у подарунок або для душі. Що може бути красивіше матрьошки для російської людини? Мабуть, нічого! Історія матрьошки багата, цікава і цікава, матрьошка — свого роду показник благополуччя народу, його інтересів, морального розвитку. На жаль, зараз мало хто вміє робити красивих матрьошок, як раніше, але в цій статті ми постараємося відповісти на питання: «як зробити матрьошку?»

 • . 2

  Традиційно матрьошок робили з липи, оскільки липа — найбільш м’яке дерево. З дерева знімали кору, сушили, потім починали робити з нього матрьошку із самою маленькою. Потім брали шматок подовше, розрізали навпіл і робили матрьошку побільше, вирізавши всередині місце якраз для маленької. Не у всіх вдома є просушенная липа, але багато хто хотів би себе додому красуню-матрьошку. Що ж робити? Як зробити матрьошку своїми руками в домашніх умовах?

 • . 3

  Будинки матрьошку можна зробити з пап’є-маше, якщо є готовий набір матрьошок або хоча б одна з них. Проявивши фантазію, матрьошку можна зробити з паперу в техніці орігамі, квілінгу. Можна вирізати матрьошку з кавуна, але тоді вона довго не простоїть. Виходять красиві стилізовані матрьошки з пластикових стаканчиків, тарілочок, пляшок з-під води або йогурту. А для двору можна зробити дуже красивих матрьошок з гумових шин. Нижче дізнаємося, як зробити матрьошку з шин.

 • . 4

  Для того, щоб зробити матрьошку зі шин, потрібно 4 шини — дві великі і дві маленькі, клей, ножиці, шило, картон і фарби. Дві великі шини ставляться одна на іншу у формі цифри » 8″, скріплюються і міцно кріпляться в землю. Що робити далі — підкаже фантазія. Можна намалювати на картоні особи і вставити в шини, можна взяти дві маленькі шини і прикріпити їх, ніби вони — руки. Проявивши фантазію, можна знайти багато способів, як прикрасити матрьошку.

 • . 5

  Як розписати матрьошку? Якщо є готова матрьошка, можна надихнутися народними мотивами, гжелью або хохломою. Можна зробити сучасну матрьошку і намалювати на ній обличчя відомого політика, бізнесмена або поп-зірки. Можна намалювати на матрьошці особа коханої людини і подарувати йому такий своєрідний подарунок. Розписувати матрьошку краще маслом або гуашшю, покривши після висихання фарби лаком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :