Як розпізнати отит: основні симптоми

як розпізнати отит: основні симптоми

Вам знадобиться
 • Знання всіх симптомів
 • Витривалість
 • Сила волі
 • Консультація фахівця
Інструкція
 • . 1

  Ні для кого не секрет, що отит — це вкрай неприємне захворювання в будь-якому віці, оскільки воно супроводжується інтенсивними болями у вусі. Прогресує цей запальний процес в людському організмі з різних причин, однак, найчастіше є ускладненням серйозних хвороб інфекційного характеру. Але як розпізнати отит, щоб у терміновому порядку переступити до лікувальним заходам?

 • . 2

  Незважаючи на те, що дана патологія має кілька видів, їй притаманний ряд загальних симптомів, що дозволяють визначити характер присутнього запального процесу. Основною ознакою отиту є гостра ниючий біль, що не припиняється тривалий період часу. Вона має різну ступінь інтенсивності і область локалізації, але вже на другу добу перетворює життя пацієнта в сущий кошмар.

 • . 3

  Перед тим як лікувати отит у дорослих, важливо поставити точний діагноз, в іншому випадку приписане терапія не дасть бажаного полегшення. Так, ще однією ознакою даної патології є різке підвищення температури тіла до 39 градусів, внаслідок чого пацієнт відчуває загальну слабкість і різкий спад працездатності. Лихоманка, як правило, супроводжується підвищеною сонливістю і відсутністю апетиту, а пацієнт перебуває в напівпритомному стані.

 • . 4

  В окремих клінічних картинах різкий біль супроводжується аномальними виділеннями з вушного проходу. Це явище вважається серйозним ускладненням обострившегося захворювання, а думати над питанням, як швидко вилікувати отит, в даному випадку вже не доводиться. Тут просто необхідна термінова допомога фахівця, оскільки має місце підозра на прорив барабанної перетинки або мастоїдит.

 • . 5

  Однак важливо розуміти, що інтенсивність симптомів отиту повністю залежить від часу перебігу даного захворювання. Все починається з незначного шуму у вухах, легкого запаморочення, неприємних відчуттів в щелепи і при повороті голови в певний бік. Саме тому необхідно своєчасне реагування на проблему, інакше хвороба буде стрімко прогресувати. Також вкрай важливо знати, як лікувати гострий отит у пацієнтів різного віку.

 • . 6

  Характерною ознакою зовнішнього отиту є невелика пухлина, що локалізується біля входу у вушний прохід. Однак, при натисканні на задню сторону мочки виникають самі неприємні відчуття, які при відсутності своєчасного лікування тільки посилюються. Саме тому треба звернутися до фахівця з питанням, як лікувати отит середнього вуха.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :