Як розплавити срібло без спеціального обладнання?

як розплавити срібло без спеціального обладнання?

Вам знадобиться
 • Шматочок срібла
 • Горн
 • Паяльная трубка
 • Деревне вугілля
Інструкція
 • . 1

  Срібло — дорогоцінний метал, з якого роблять чудові прикраси. Комусь може здатися, що робота ювелірів приносить одне лише задоволення, але все-таки, вона досить складна. Один тільки питання, як розплавити срібло, може поставити в глухий кут людини, далекої від цієї професії. Адже температура плавлення цього металу 9600 С. Чи вийде в домашніх умовах здійснити плавлення? Що для цього потрібно? У першу чергу потрібно місце для плавлення або, по-іншому, тигель. Він повинен бути зроблений з жароміцного матеріалу. Підійде азбест або плитка з цементу. Вони витримують високу температуру.

 • . 2

  Що повинен являти собою нагрівач або, як його називають, горн? Його теж можна виготовити самостійно. Однак якщо потрібно розплавити зовсім невеликий шматочок срібла, то весь процес вимагатиме тільки шматок деревного вугілля і паяльної трубки. У вугіллі роблять поглиблення і поміщають в нього метал. Зверху його накривають іншим шматком вугілля. Срібло при плавленні поглинає велику кількість кисню, тому може скипати. А верхня вугільна кришка закриває доступ кисню. У чистому вигляді срібло дуже м’яке, і ювеліри роблять прикраси з сплавів срібла. Найчастіше, другий металом є мідь (до 25%), тому через окислення на повітрі виріб темніє. Добре, що проблема, як відбілити срібло, вирішується легше, ніж розплавити. Для цих цілей ефективно підійде 10% нашатирний спирт, в якому 10 — 15 хвилин замочується срібний виріб. Також, відчистить темний наліт кип’ятіння срібла в розчині лимонної кислоти. Не треба побоюватися, при температурі 1000 З срібло не розплавиться.

 • . 3

  Правда, багато срібні вироби мають вкраплення дорогоцінних і напівкоштовних каменів. А ось над тим, як почистити срібло з камінням, треба подумати. Нашатирний спирт використовувати не можна. Він змінює колір деяких каменів. Для цього є простий, але ефективний спосіб. Срібна прикраса покласти в лляної мішечок і в нього ж насипати чайну ложку солі. Потім мішечок треба деякий час потримати в теплій воді, поки сіль не розчиниться. До речі, це ще й хороший спосіб того, як перевірити справжність срібла. У тому випадку, якщо через 15 хвилин впливу на виріб насиченого соляного розчину воно не придбає синюватий відтінок, значить, прикраса зроблено з чистого срібла.

 • . 4

  Проба на золотому виробі також свідчить про домішки. Зазвичай, золото сплавляють з сріблом. Часто використовується інший процес — Позолочена Срібна вироби. У цьому випадку, плавити метали не треба. Спосіб того, як позолотити срібло, відноситься до хімічному процесу, який називається електроліз. Під дією електричного струму на срібний виріб напилюється тонка золота плівка. Така прикраса виглядає незрівнянно!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :