Як розповісти про себе дівчині?

як розповісти про себе дівчині ?

Вам знадобиться
 • Рекомендації
 • Перше побачення
 • Інтерес
 • Статус
 • Резюме
Інструкція
 • . 1

  Кожному хлопцеві, чоловікові доводилося відповідати на таке питання: «Розкажи про себе». І це іноді вводило в ступор. Відразу в голові прокручувалося безліч рекомендацій: «Як розповісти про себе?», «Що розповісти про себе?», «Що саме розповісти про себе, щоб сподобатися?». І поки тривала ця хвилинна пауза, а може і не хвилинна, у дівчини часто пропадав інтерес до відповіді. Адже для неї це звичайне питання, який вона задає не замислюючись, хоча сама навряд чи б знайшлася що відповісти. Для дівчини на початку відносин важливий не сам відповідь, а швидкість реакції. Перевірено, що за великим рахунком вона навіть не запам’ятає те, що їй розповість співрозмовник. А це питання задасть йому ще й через тиждень, коли зав’язка відносин буде очевидна. І тоді вона буде вслухатися в кожне слово, запам’ятовуючи будь-які дрібниці. Але, тим не менше, треба знайти, що відповісти і обов’язково заінтригувати.

 • . 2

  Отже питання задано і треба не упустити момент відповісти так, щоб викликати подальший інтерес. Адже саме перше побачення — це точка відліку і саме від цього періоду часу залежить тривалість відносин. Найчастіше від нецікавих і нудних розмов пропадає всяка симпатія до співрозмовника. Так що треба продумати заздалегідь, що можна розповісти про себе, щоб при бесіді не розгубитися. У будь-якому випадку, треба в короткій формі розповісти про себе дівчині. Чоловіку (хлопцю) треба згадати цікаві історії з різного періоду свого життя — дитячий садок, школа, інститут. І історію свого життя треба доповнювати якимись прикольними подіями. Обов’язково необхідно стежити за поведінкою дівчини. Як вона тримається, чи цікава їй історія співрозмовника. Чоловікові треба бути зрештою психологом, і підбирати до неї той самий ключ взаєморозуміння і ідеалу.

 • . 3

  Як розповісти про себе дівчині, при цьому змусити її слухати з інтересом? Якщо в період розмови стало помітно, що дівчині стає нуднувато і вона дивиться по сторонах, треба постаратися переключитися на інше оповідання або ж підключити її в свою розповідь питаннями: «А як у тебе було?», «А твої батьки чим займаються?», «А у вас в інституті теж так було?» . При цьому, розповідаючи про себе, чоловік може поступово перейти до того, що дівчина почне розповідати про себе. Але треба намагатися при цьому постійно підтримувати діалог. Тільки деякі дівчата люблять виступати з монологами, більшість же визнає це неповагою або незацікавленістю до своєї персони. Так що співрозмовника необхідно тримати руку постійно на пульсі і заповнювати паузи жартами або компліментами. Також треба звернути увагу, що викликає інтерес у дівчини (жінки), можна підіграти їй. На першому побаченні не тільки чоловік може відчувати себе не комфортно і закомплексований, подібні почуття може відчувати і представниця прекрасної статі. Тому, як би там не було, треба залишатися самим собою і не боятися помилитися або спіткнутися.

 • . 4

  Чому то багато хлопці губляться розпитувань про свою роботу. Ну як сказати дівчині, чим ти займаєшся? Хоча нічого в цьому питанні кримінального немає. Для дівчини це важливо, навіть у меркантильних цілях вона повинна розуміти на якій соціальній щаблі знаходиться її чоловік, чи підходить він їй за статусом. Так, у цій розмові не треба згадувати про свою зарплату, але те, яку посаду займає співрозмовник, відкриє перед нею багато рис характеру чоловіка. Нерідко важливо, щоб статус чоловіка був не нижче жіночого. Тому що в таких відносинах незручно себе почуває не тільки жінка, але й чоловік. Так що не варто соромитися говорити про свій статус, навіть якщо ще він не досяг очікуваних висот. Треба задуматися, адже не всім дівчатам потрібні олігархи і мільйонери. Можливо, дівчина навіть зрадіє цій невисокою посади, тому що вона може хотіти домогтися всього разом зі своїм обранцем.

 • . 5

  Замислюючись, про що поговорити з дівчиною на першому побаченні, не варто витрачати час на заготовки. Адже це не іспит і завчені фрази дівчина відчує. Тому можна приберегти шпаргалки для інших випадків. У таких ситуаціях треба розповісти про себе все найкраще, адже від цього побачення залежить чи буде продовження. Цю автобіографію можна назвати своєрідним резюме, хоча за великим рахунком воно таким і є. Ось тільки в ролі роботодавця виступає вподобана дівчина, а в ролі роботи — відносини з нею. Тому в цій розмові — резюме треба вказати тільки позитивні якості. Від розповіді чоловіка залежить, чи захоче дівчина далі з ним спілкуватися. Чи варто їй розповідати про себе або просто встати і піти. Перше побачення, перше знайомство, перші враження — це те, що буває один раз, тому чоловікові треба щосили постаратися бути «на коні».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :