Як розраховується пенсія по інвалідності?

як розраховується пенсія по інвалідності ?

Вам знадобиться
 • Знання
 • Постанови про пенсії
Інструкція
 • . 1

  Пенсія по інвалідності — це щомісячна допомога, призначене особам, які визнані інвалідами. При цьому у них має бути трудовий стаж, в деяких випадках призначення пенсії від нього не залежить. Залежно від обставин і ступеня обмеження працездатності розмір пенсії різний. Як розраховується пенсія по інвалідності? У першу чергу, потрібно орієнтуватися на категорії обмеження працездатності.

 • . 2

  Інваліди першої і другої груп отримують 85% від заробітку, який у них був до встановлення обмеження життєдіяльності. Інваліди третьої групи- 50%. Інваліди, які проживають в умови Крайньої Півночі або в інших районах з важкими кліматичними умовами, до пенсії по інвалідності отримують надбавки. Інші правила, як розрахувати пенсію співробітника МВС, який втратив працездатність. У цьому випадку діють інші надбавки, які пов’язані з професійною діяльністю. Однак, районні надбавки при виїзді інваліда знімаються і не виплачуються.

 • . 3

  Розмір трудової пенсії залежить і від трудового стажу. Як тільки інвалід досягає пенсійного віку, враховуються відразу ж кілька коефіцієнтів. У цей час необхідно уточнити, як проводиться перерахунок пенсії. При цьому, людина другої групи інвалідності може отримувати набагато менше, ніж той, у кого третя група і пенсійні надбавки по старості.

 • . 4

  Якщо інвалідність встановлюється людині, у якої немає трудового стажу, то розмір пенсії встановлюється відповідно до соціальних показниками. Часто з цим стикаються інваліди з дитячого віку. У них немає стажу, тому пенсія часто призначається фіксована. Якщо в сім’ї є дитина-інвалід, то батьки повинні знати, як вийти на пенсію достроково одному з опікунів дитини. Законом дозволено вихід на пенсію одного з батьків раніше покладеного терміну на 5 років.

 • . 5

  Трудові пенсії по старості можуть піддаватися перерахунки, а пенсії по інвалідності фіксовані. Вони можуть тільки підвищуватися після індексації. При цьому Пенсійний фонд не відповідає за виплати, вони цілком і повністю залежать від держави і державної скарбниці. Як нараховується пенсія військовослужбовцям, які визнані інвалідами? У цьому випадку призначається соціальна пенсія, яка зазвичай нижче трудовий. За досягнення пенсійного віку по старості перед людина встає вибір пенсії, одночасно трудову і соціальну отримувати не можна. Частіше віддається перевага трудової, так як вона частіше індексується і вище соціальною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :