Як розрахувати ціну пластикового вікна?

як розрахувати ціну пластикового вікна?

Вам знадобиться
 • Довжина віконного отвору
 • Ширина віконного отвору
 • Додаткові елементи
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні всі господарі квартир і приватних будинків прагнуть змінити старі вікна на нові пластикові. І це не дивно адже вони не пропускають шум в квартиру, є багатофункціональними. Хоча їх вартість не можна назвати дешевою, все ж вони доступні сім’ям з середніми доходами. Перед тим як замовити нове вікно, добре, якщо ви знаєте, як розрахувати ціну вікон пластикових.

 • . 2

  Ціна на кожне окремо взяте вікно варіюється залежно від його конструкції і розмірів. Звичайне двостулкове вікно може коштувати від п’яти до семи тисяч рублів. Все залежить від його ширини і довжини, а так само від дрібних деталей, таких як кількість повітряних камер, фірми виробника та інших.

 • . 3

  Зараз в мережі інтернет є багато сайтів де не тільки описано, як розрахувати ціну пластикового вікна, але і є онлайн калькулятор, який допомагає це зробити. Отже, якщо ви вирішили порахувати, скільки вам знадобиться коштів на купівлю нового вікна, ви повинні володіти мінімальною інформацією, а саме довгою і шириною віконного отвору.

 • . 4

  У графі розмірів вводите ваші заміри, виражені в міліметрах. Далі потрібно вибрати, який тип вікна вам потрібен, воно може бути глухе (тобто воно не буде взагалі відкриватися), відкидається (це вікно яке можна поставити на провітрювання), поворотне (звичайні вікна вже звичні для всіх), функції відкидання й повороту можна поєднати.

 • . 5

  Далі вам знадобитися вибрати потрібний профіль, і кількість повітряних камер. Ціна пластикових вікон формується так само виходячи з додаткових величин, а саме з необхідної ширини підвіконня, глибини відливу і наявності додаткового елементу — москітної сітки. Хоча сітку можна придбати окремо, якщо вона знадобиться вам надалі.

 • . 6

  Можна вибрати різну фурнітуру, дешевшою буде стандартна ручка, і трохи буде дорожче коштувати подібна ручка, але вже з ключем. На вартість впливає і механізм провітрювання. Регульовані механізми коштують дорожче, але при цьому в холодну пору можна налаштувати величину зазору для провітрювання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :