Як розрахувати ціну свого автомобіля?

як розрахувати ціну свого автомобіля?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Підключення до мережі Інтернет
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Встановити правильну ціну на старий автомобіль майже мистецтво — поєднання наукових досліджень і інтуїції. Встановивши правильну ціну, і ви швидко отримаєте повну вартість вашого автомобіля. Встановивши неправильну, ви будете чекати тижнями дзвінка від потенційних покупців.

 • . 2

  При формуванні вартості, ту суму, яку ви бажаєте отримати, потрібно трохи збільшити, що б у вас була можливість скидати ціну під час торгу. Припустимо, ви хочете продати свій автомобіль за $ 5000. Ви повинні продавати його за ціною приблизно $ 5750. Для більш дорогих автомобілів, ви повинні залишити більше місця для торгу, тому, щоб отримати $ 15. 000, ви повинні продавати автомобіль за $ 16500.

 • . 3

  Один із способів, як дізнатися ціну свого автомобіля, це подивитися його на автомобільному ринку. Чи є ваш автомобіль цікавим для покупців? Що підходить чи це час, щоб продати його? Ось декілька загальних правил, які допоможуть вам відповісти на ці питання.

 • . 4

  Сім’я седанів, хоч і нудні, але знаходяться в постійному попиті у людей, які потребують базовому, недорогому транспорті. Отримати хорошу ціну за кабріолет або спортивний автомобіль, можна залежно від сезону, в якому ви її продаєте. Якщо ви продаєте восени і взимку, то підготуєтеся до тривалого процесу продажу. Вантажні автомобілі і фургони, які люди часто використовують для роботи, продаються швидко, тому не варто недооцінювати їх значення.

 • . 5

  Якщо не знаєте, як розрахувати ціну автомобіля, то візьміть до уваги будь-які інші ринкові умови, які можуть вплинути на ваш автомобіль. Наприклад, якщо автомобіль має хорошу паливну економічність і ціни на бензин високі, ви зможете попросити за нього більше, ніж тоді, коли бензин коштував дешево. Ще одним з варіантів, як визначити ціну автомобіля, це подивитися на конкурентів.

 • . 6

  Зробіть огляд оголошень на сайтах продажів автомобілів, щоб побачити, ціни на інші автомобілі. Більшість сайтів пропонують розширений пошук, це допоможе знайти машину такого ж року випуску і моделі. Але майте на увазі, що це ціни пропозиції, а не відпускні ціни. Порівняйте стан автомобілів, пробіг, географічне розташування і ціну на ваш автомобіль, щоб створити правильну ціну.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :