Як розрахувати ціну в’язаного виробу?

як розрахувати ціну в'язаного виробу?

Вам знадобиться
 • В’язана річ
 • Витрати часу
 • Витрати матеріалу
Інструкція
 • . 1

  На вартість в’язаних речей впливає ряд факторів. Перше, це спосіб в’язки, ручна в’язка або машинне. Як правило, ручна в’язка цінується дорожче, так як виріб довше створюється і для його створення потрібно більше сил. Якщо говорити про річний в’язці, то не всі вироби будуть однаково коштувати. Є різні схеми в’язання, якщо речі виконана по одній простій схемі, то ціна буде нижчою.

 • . 2

  Ціни на ручне в’язання так само залежать від розміру готового виробу. Так плаття на дівчинку двох і десяти років будуть відлитись наполовину. І якщо розглядати приклад сукні, то ціна буде так само залежатиме від довжини сукні і довжини рукавів. Дуже важливо, з яких ниток була виконана речі. Відповідно якщо нитки і використовувана фурнітура дорогі, то і речі буде дорожче.

 • . 3

  Ціни на в’язані речі, якщо вони були виконані машиною, повинні враховувати амортизацію обладнання. Одним з методів визначення ціни виконаної в’язаній речі є порівняння з ринковою ціною. Тобто при виборі виробу, яке в’язати, автор вже може розраховувати приблизно, скільки він на цьому заробить.

 • . 4

  Крім того, речі, що продаються в магазинах, не є ексклюзивними, їх багато, а річ пов’язана хорошим майстром може бути в одиничному екземплярі, але ручна робота цінується дорожче. Вибираючи спосіб, як розрахувати ціну в’язаного виробу, пам’ятайте, що робота не може коштувати менше вартості матеріалу. Так само можна приблизно розрахувати всі витрачені зусилля.

 • . 5

  Для цього порахуйте, скільки часу йде на виконання однієї речі, не беріть до уваги час на перерву, обід та інші відволікаючі справи. Отриманий час потрібно розділити на вісім (середній робочий день). У підсумку ви отримаєте кількість витрачених днів на виконану річ. Далі ви самі повинні цінувати свою працю, скільки коштує один ваш робочий день.

 • . 6

  Вартість може коливатися в межах від п’ятисот до тисячі рублів, вибір повинен залежати від складності виконання, і «розкрученості» імені автора. Тепер вам потрібно помножити кількість робочих днів на вартість вашого одного робочого дня. До отриманої вартості додається сума на витрачений матеріал. У підсумку виходить ціна готового в’язаного виробу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :