Як розрахувати ціну вишивки?

як розрахувати ціну вишивки?

Вам знадобиться
 • Папір
 • Олівець
 • Калькулятор
Інструкція
 • . 1

  Візьміть руки олівець і папір. Вони потрібні, що б на аркуші викласти всі свої витрати. Вам необхідно знайти, зрозуміти і скласти свої витрати бізнесу, включаючи оренду за квартиру або щомісячний платіж за будинок (розділити оплату за будинок на суму площі, яка використовується для створення вишивки бізнесу), щорічні амортизаційні відрахування на швейну машину для вишивки, витрати на робочу силу , якщо такі є, телефон, рекламу, канцелярські товар і так далі.

 • . 2

  Цей простий спосіб, як розрахувати ціну вишивки, допоможе оцінити вашу роботу. Розділіть загальний бізнес-рахунок на 2080 годин. Це загальна кількість годин на рік, якщо ви працюєте 40 годин на тиждень протягом 52 тижнів. Відповідь — повсякчасна норма, платежу за вишивку. Наприклад, загальний обсяг витрат на бізнес становить 20800 рублів. Розділіть 20800 на 2080 робочих годин на році. Відповідь на це питання 10 рублів. Це буде плата за годину на ділові витрати.

 • . 3

  Визначити суму вартості за одиницю. Складіть все витрати на сировину, такі як тканини, голки і нитки. Складіть разом погодинну ставку і вартість матеріалу разом. Визначте коефіцієнт прибутковості і додайте, його до підсумку щогодинної нормі і матеріальної вартості. Ця цифра повинна бути конкурентоспроможною з цінами інших осіб у даній області, що виконують аналогічну роботу.

 • . 4

  Це не означає, що ціна повинна бути низька, це просто означає, що ціна повинна бути в тих же межах. Потрібно порівняти ціни на вишивку, і дізнатися, чи не занижена або завищена ваша ціна. Запишіть прайс-лист на вишивку як еталон для майбутніх цін. Ціни на вишивку дуже різні. Якщо говорити про ручній вишивці, то вартість виробу можна легко порахувати в умі, ще до створення картини, для цього потрібно помножити кількість хрестиків на картині на 50 копійок або рубль.

 • . 5

  Це вже як ви вважаєте за потрібне. Як варіант можна розраховувати вартість ручної вишивки, знаючи швидкість своєї роботи. Вам потрібно буде розрахувати час вишивки, для цього потрібно розділити сумарна кількість стібків на швидкість своєї роботи. Далі виберіть, скільки коштуватиме 1:00 вашої роботи. І помножте отримане число на години, витрачені на роботу. Не забудьте у вартість включити витрати на матеріал.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :