Як розрахувати ідеальну масу тіла?

як розрахувати ідеальну масу тіла ?

Вам знадобиться
 • Ваги
 • Рулетка
 • Калькулятор
 • Адекватне харчування
 • Помірні навантаження
Інструкція
 • . 1

  Для спортсменів питання ідеальної маси ще актуальніше, ніж для звичайних людей. Адже організм спортсмена відчуває дуже великі перевантаження, і будь-які порушення, збої в роботі органів і систем тіла можуть не просто вивести з ладу на деякий час, а підірвати здоров’я серйозно. Як розрахувати ідеальну масу тіла, щоб визначити свої відхилення? Існує загальноприйняті формули для розрахунку нормальної маси тіла. Для чоловіків це Мнорм = (Р — 100) х 0, 9, а для жінок — Мнорм = (Р — 100) х 0, 85. Де Мнорм — це нормальна маса тіла, Р — зріст в сантиметрах. Ідеальна маса зазвичай небагато відхиляється від нормальної і розраховується суто індивідуально.

 • . 2

  У разі недостатньої ваги виникає необхідність його відновити. До того, як відновити м’язову масу, необхідно обстежити організм на наявність порушень. М’язова маса добре відновлюється за допомогою харчування клітковиною і білками. При цьому прийоми їжі необхідно робити частіше, ніж зазвичай, але з меншими порціями. Також помірні фізичні вправи прискорять відновлення м’язової маси.

 • . 3

  Якщо недостатності ваги немає, а стоїть питання збільшення м’язової маси, то при тих же методах, принципи потрібно змінити. Як набрати м’язову масу тіла? Необхідно збільшити кількість білка в денному раціоні. Бажано, щоб білок був легко засвоюваний, що міститься в рибі або курки. Також необхідно регулярно давати хорошу фізичну навантаження на м’язи до стану втоми. При цьому, не забуваючи про повноцінний відпочинок. Між тренуваннями м’язи повинні повністю відновлюватися.

 • . 4

  Про те, як зберегти м’язову масу, також замислюються багато. Хоча це і простіше, ніж її набрати, але також вимагає уважного ставлення. По-перше, необхідно давати на м’язи помірну підтримуючу навантаження. Це дозволить тримати м’язи в тонусі постійно. Таким же стабільним має бути і харчування. Необхідно мінімізувати різні надмірності і скласти збалансований раціон. Бажано також захистити себе від різних стресів або хоча б мінімізувати їх.

 • . 5

  Як правильно наростити м’язову масу? На цю тему написано сотні книг, тисячі статей. Людський організм настільки індивідуальний, що універсальної формули не існує. Що буде працювати для одного, виявиться безрезультатним для іншого. Важливо пам’ятати головне: правильно наростити м’язову масу можна лише без шкоди для здоров’я! Це основний критерій. Застосовуючи різні методики, дієти і комплекси важливо все приміряти під нього. І лише після брати на озброєння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :