Як розрахувати кількість рулонів шпалер: поради професіонала

як розрахувати кількість рулонів шпалер : поради професіонала

Вам знадобиться
 • Провести підрахунок
 • Вирахувати квадратуру
 • Вибрати кольору
Інструкція
 • . 1

  Приступаючи до запланованої покупці шпалер, слід провести підрахунок цього обробного матеріалу. Але для виконання цього завдання потрібно визначитися з текстурою шпалер. Причина досить проста, але вимагає особливої уваги. Існує різновид, яка не вимагає підгонки смуг один до одного. Але є й зовсім протилежний варіант, який вимагає досконально перевіряти і з’єднувати між собою смуги. Ось тому і розглядається питання, як розрахувати рулони шпалер для запланованої обробки кімнат. Виконуючи елементарний підрахунок всій квадратури, потрібно враховувати, що шпалери з малюнками вимагають спеціальної підгонки і часткові вирізи шпалер просто необхідні. Дані шматки можуть мати різний розмір і просто підуть на сміття.

 • . 2

  Переймаючись часто зустрічається питанням, як розрахувати кількість рулонів шпалер, слід враховувати площу самого рулону і площа, яку слід обклеїти. Природно, що при всіх розрахунках шпалер, неможливо отримати точного розрахунку, а можливо лише скласти приблизні дані. Наприклад звичайні шпалери мають дві смужки по краях, одна з яких зрізається, а друга клеїться внахлест, що знову сприяє втрати цілої смужки по всій довжині в один сантиметр. Виходить, що кожна смуга при наклеюванні втрачає один сантиметр. Підгонка малюнка на шпалерах може забирати до півметра, що говорить про викид цілої смуги з одного рулону. Тому для підрахунку необхідної кількості шпалер, потрібно учітиватьплощадь рулону шпалер.

 • . 3

  При підрахунку шпалер слід користуватися наступним планом, який не дасть ідеально точного розміру, але створить приблизно точну кількість необхідних шпалер. Якщо шпалери не вимагають підгонки, то слід їх закуповувати тільки виходячи з розрахунку метрів квадратних. Наприклад, рулон містить довжину 10 м, а висота стель 2, 5 м, то підрахунок шпалер виконується елементарно. Тобто з рулону виходить чотири смуги і весь прорахунок дуже легко зробити. Але якщо висота стель дорівнює 2, 6 м, то виходить тільки три цільні смуги і шматок. Виконуючи даний підрахунок слід враховувати тільки цільні смуги і не брати в розрахунки шматки.

 • . 4

  При такому розрахунку, можна отримати правильні дані, що несуть всього лише кілька шматків зайвих шпалер, які чудово підійдуть для обклеювання місць над дверима і вікном. Сам розрахунок досить важко багатьом дається і іноді вимагає фахівця, який зробить правильний розрахунок. Але зачіпаючи види шпалер, не завжди слід покладатися на фахівців. Причини особливої немає, але вибір основи повинен виконуватися самостійно. Адже майстер може тільки дати пораду, але не може нав’язати той вид шпалер, який буде не до смаку господареві житла. Крім основи, шпалери мають багату забарвлення і вибір цього матеріалу буде доступним тільки господареві житла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :