Як розрахувати кількість секцій радіатора опалення?

як розрахувати кількість секцій радіатора опалення?

Вам знадобиться
 • Площа приміщення
 • Розташування квартири
 • Радіатори опалення
Інструкція
 • . 1

  При капітальному ремонті квартири кардинальне втручання в інфраструктуру приміщення укладається в повній зміні сантехнічних та електричних комунікацій. Якщо зі старими батареями в кімнаті в зимовий період було занадто спекотно або занадто холодно, значить, при проектуванні будівлі будівельники неправильно розрахували кількість секцій радіатора. Для розрахунку кількості секцій радіатора опалення, перше, на що звертається увага — це на площу приміщення, точніше, на його квадратуру. Професіонали при розрахунку враховують все: висоту стель, розташування кімнати, матеріал, з якого побудований будинок, ступінь і якість його утеплення, наявність пластикових вікон. Перед тим, як розрахувати кількість секцій радіатора, потрібно знати, що одна стандартна секція радіатора розрахована на обігрів двох квадратних метрів приміщення. Якщо кімната має площу 20 квадратних метрів, то для того щоб її оптимально обігріти, буде потрібно радіатор, що має 10 секцій. Якщо у двадцятиметровому приміщенні не встановлені пластикові або дерев’яні вікна нового покоління, то бажано збільшити кількість секцій радіатора на одну або дві.

 • . 2

  У кутових квартирах, стінки яких не межують з сусідським житлом, а виходять на вулицю, потрібно ставити більшу кількість секцій радіатора опалення. Тому бажано врахувати розташування кімнати, перед тим, як замінити радіатор. Заміну радіаторів опалення завжди проводять в літній період. Перед тим, як провести демонтаж старих батарей, потрібно попередньо злити з них воду. Якщо заміна радіаторів виконується в квартирі, то потрібно попередньо звернутися в служби ЖКГ та оформити заявку на злив води. Немає нічого складного в тому, як вибрати радіатор в кімнату. Найбільш оптимальними і якісними вважаються біметалеві, сталеві і алюмінієві радіатори. Найдорожчі — це біметалеві конструкції, у яких каркас виконаний з двох матеріалів: сталі та алюмінію. Вони дуже зносостійкі, витримують великі перепади тиску, яких при підключенні до міської тепломагістралі не уникнути, володіють якісної тепловіддачею і стильним сучасним дизайном. Ці радіатори легко витримують удари, тому не варто побоюватися, що опалювальні прилади можуть швидко потекти, почати іржавіти або вийти з ладу.

 • . 3

  Щоб заощадити кошти, можна самостійно виготовити радіатор опалення. Звичайно, встановлювати в житлових кімнатах саморобні радіатори не рекомендується, та й виглядати вони будуть не естетично, але для гаража або лазні — в самий раз. Перед тим, як зробити радіатор, потрібно правильно вибрати матеріал. Для цього знадобляться сталеві труби різного діаметру, з яких буде збиратися каркас радіатора опалення. При розрахунку потужності батареї потрібно вирахувати внутрішній діаметр і площа перетину застосовуваних труб. Герметичність радіатора і безпека — це одні з найважливіших параметрів, які потрібно дотримуватися при виготовленні конструкції батареї. Щоб у приміщенні було тепло в зимовий період, потрібно при монтажі сантехнічних комунікацій правильно вирахувати кількість секцій радіатора опалення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :