Як розрахувати освітлення в невеликій кімнаті?

як розрахувати освітлення в невеликий кімнаті?

Вам знадобиться
 • Електричні дроти
 • Кабель-канали
Інструкція
 • . 1

  Основним джерелом світла є стельова люстра, яка встановлена практично в кожному житло. Менш поширеним варіантом є точкові світильники, які останнім часом стають все популярнішими. Що стосується ламп денного освітлення і торшерів, можна сказати, що дані предмети побуту стають не настільки популярні. Слід більш уважно розглянути те, як розрахувати освітлення і вибрати необхідний джерело світла. Якщо в кімнаті встановлена люстра, що має ряд точок, то регулювання світла виконується кількістю лампочок і їх потужністю.

 • . 2

  Якщо даного освітлювального приладу немає і належить проводити встановлення точкових світильників, то доведеться користуватися розрахунками та візуально визначати їх необхідну кількість. Тому більшість людей при ремонті невеликої кімнати намагаються зробити установку люстри і точкових світильників одночасно. Сам розрахунок електрики відбувається відносно площі, яку потрібно освітити, наприклад три лампи розжарювання по 100 Вт прекрасно освітять кімнату в 15 м 2. Тобто лампа в 100 Вт дає чудове освітлення на площу в 5 м 2.

 • . 3

  Для виконання цієї роботи можна викликати дизайнера або зайнятися самостійно, але тільки після отримання необхідної консультації. Всі ці дії вказують на те, як вибрати освітлення. Більшість людей перед установкою світильника звертають увагу на їх економічність. Тому як зайва витрата енергії спричинить зайві витрати. На даний момент з’явилося у продажу велику кількість енергозберігаючих ламп, які призначаються для люстри. Що стосується точкових світильників, то можна сміливо сказати, що вони будуть поглинати невелика кількість електроенергії при установці в них світлодіодних ламп. Розглядаючи питання, як налаштувати освітлення, потрібно скористатися настінними світильниками, які мають реле, завдяки якому можна виконувати обмежену подачу електрики.

 • . 4

  Але варто запам’ятати, що регулювання світла допустима лише на лампи розжарювання. Енергозберігаючі лампи при подачі слабкого струму просто приходять в непридатність. Розібравшись з цією темою, кожен громадянин має право вибирати, яке освітлення в невеликій кімнаті вважається більш прийнятним. Тепер варто перейти до більш наболілого питання і розглянути, як зробити освітлення. Для цього буде потрібно електричний дріт певного розміру і кабель-канал, в який буде вставлятися встановлена на стіну проводка. Кабель-канал кріпиться дюбелями і має кришку, яка закривається після установки електропроводки. Після кріплення всіх проводів до основи слід виконати з’єднання проводів з електроприладами, після чого з’єднати контакти в розетках і вимикачах. Останньою дією служить подача електрики, з’єднавши дроти до джерела живлення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :