Як розрахувати пенсію МВС: розрахунок вислуги років в МВС

як розрахувати пенсію мвс: розрахунок вислуги років у мвс

Вам знадобиться
 • Стаж роботи
 • Нормативно-трудові акти
Інструкція
 • . 1

  До пенсії, в даний момент, ставлення в країні неоднозначне. Покоління постарше наполегливо тягне лямку офіційної служби до останнього, щоб виплати були адекватні необхідного для життя мінімуму (який, на жаль, більше офіційного прожиткового), а молодь вже давно отримує зарплату в конверті, керуючись тим, що «жити потрібно зараз». Але пенсійний вік непохитний і наздожене всіх. У нашій країні він становить 55 років для жінок і 60 — для чоловіків. Але може також і мінятися залежно від спеціальності і умов, при яких людина працювала.

 • . 2

  Є професії, співробітники яких виходять на пенсію раніше, наприклад, за вислугою років, коли їм виповнюється 40 — 45 . До таких належать і службовці МВС. Щоб знати, як розрахувати пенсію співробітника МВС, потрібно пам’ятати декілька правил. По-перше, пенсія нараховується згідно із законодавством, тому незайвим буде почитати нормативно-трудові акти. Знання законів дозволить вчасно відреагувати на зміну в законодавстві. Останні нововведення датуються 1 січня 2012 року. Зараз пенсії нараховуються у процентному співвідношенні, виходячи з трьох критеріїв: оклад за посадою, оклад за званням, надбавка за вислугу років, яка варіюється від 10 до 40% залежно від терміну служби ( 10% при стажі від двох до п’яти років і надалі збільшення надбавки на 5% кожні 5 років).

 • . 3

  Щоб дізнатися результат, співробітнику МВС потрібно підсумувати всі три пункти, помножити на 54% і помножити на відсоток, що залежить від терміну служби в органах. Якщо вислуга років 20, то це 50%. За кожен додатковий рік додається ще 3% (але за правилами цей відсоток не повинен перевищувати позначку 85). Розрахувати пенсію МВС нескладно, головне для її отримання — двадцять років трудового стажу. Сьогодні в мережі можна знайти велику кількість спеціальних програм, калькуляторів, які проведуть всі розрахунки самостійно при вказівці необхідних даних.

 • . 4

  Крім літніх людей пенсію отримують також інваліди та особи, що втратили годувальника. В останньому випадку вона становить 40% від окладу загиблого, якщо він помер при виконанні службових обов’язків (був на фронті, проходив службу за кордоном, внаслідок чого смертельно захворів, отримав травми несумісні з життям або ж загинув на місці) або 30%, якщо нещасний випадок не мав відношення до виконання службових обов’язків. При розрахунку також додається оклад і відсоток за вислугою років, які множаться на 30 або 40%.

 • . 5

  При труднощах у підрахунках краще звернутися за допомогою до професіоналів. Досвідчені юристи проконсультують, дадуть відповіді на всі питання і допоможуть розрахувати майбутню пенсію. Важливо пам’ятати, що такими питаннями бажано займатися заздалегідь, щоб спланувати майбутнє і уникнути неприємних несподіванок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :