Як розрахувати пенсію працюючому пенсіонеру?

як розрахувати пенсію працюючому пенсіонеру ?

Вам знадобиться
 • Консультація юриста
 • Знання законодавства
 • Необхідні документи
Інструкція
 • . 1

  Пенсійне законодавство постійно змінюється, а тому виникають нові нюанси і підводні камені в, здавалося б, найпростіших питаннях. Питання про те, як розрахувати пенсію працюючому пенсіонеру хвилює багатьох, оскільки більшість пенсіонерів не покидають робочих місць і продовжують трудитися. Нове законодавство враховує цей випадок і дозволяє пенсіонерам самим вибрати варіант пенсії: отримувати пенсію по старості і до неї заслужену зарплату або відмовитися від половини пенсії, а після повного відходу «на спокій» отримувати пенсію на 70% більше стандартної.

 • . 2

  Варто також врахувати, що якщо питання, як перевести військову пенсію, вирішуємо, то такого роду пенсія не перекладається, тобто при перекладі втрачається добавка, а значить, що всі плюси і мінуси потрібно ретельно прораховувати , можна навіть вдатися до послуг кваліфікованого юриста. Працюючі пенсіонери нерідко також задаються питанням, як розрахувати страхову частину пенсії, для якої вони щомісяця переводять кілька відсотків до пенсійного фонду. Відповідь на запитання в принципі є, оскільки всі коефіцієнти для цього надає ПФ, проте слід врахувати, що вони постійно змінюються, і точно розрахувати показник не вдасться. На багато легше знайти відповідь на питання, як дізнатися свою накопичувальну пенсію, оскільки її розмір можна дізнатися на офіційному сайті пенсійного фонду.

 • . 3

  Крім того, за новим законодавством можна самому визначити відсоток відрахування на користь накопичувальної і страхової частин пенсії. Всього ця величина становить 8%, а тому розділити її можна, як завгодно. Чи не виникне тепер проблем з тим, як розпорядитися накопичувальної частиною пенсії, оскільки пенсіонерам надається можливості отримати її разовою виплатою або розділити на частини і отримувати з відсотками. Розрахувати розмір пенсії правильно дуже важливо, оскільки це дає можливість врахувати всі вигоди і втрати і зробити правильний вибір. Нові поправки до пенсійного законодавства дозволяють працюючим пенсіонерам вибрати зручний для себе варіант пенсії, а також без проблем розрахувати можливий обсяг майбутньої пенсії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :