Як розрахувати площу рулону шпалер?

як розрахувати площу рулону шпалер ?

Вам знадобиться
 • Визначити кількість смуг
 • Врахувати відходи
Інструкція
 • . 1

  Як расcчитать шпалери? Для того, щоб зробити правильну закупівлю шпалер, слід зробити виміри стін і стелі, де потрібна наклейка шпалер. Для цього необхідно скористатися рулеткою або метром. Необхідно заміряти кожну поверхню окремо, тобто довжину і висоту кожної стінки, після чого перемножити дані розміри.

 • . 2

  Слід більш докладно розглянути, як розрахувати рулони шпалер. Наприклад, буде потрібно обклеїти кімнату, 6 м х 3 м і висотою стелі 2, 5 м. Ширина шпалер дорівнює 1 м, а в рулоні 10 м 2. Виходячи з цих даних відбувається підрахунок. Виходить, що необхідно 18 смуг по 2, 5 м. Підрахунок ідеально простий, тому як з одного рулону виходить 4 смуги. Це говорить про те, що слід купувати 5 рулонів. Кількість смуг вийде 20 смуг? тобто на 2 смуги більше, але в даному випадку цього не уникнути, тому як 4 з половиною рулону ніхто не продасть. Далі розглядаючи цю тему, можна звернути увагу, що є порожнечі, які не підлягають обклеювання.

 • . 3

  Після цього знову виникає питання, какрассчітать кількість рулонів шпалер. Наприклад, порожнечами є двері і вікна. Вони не вимагають обклеювання, тим самим заощаджуючи витрата даного матеріалу. Виходить, що раніше вироблений підрахунок є не дійсним і вимагає закупівлі всього 4 рулонів. Тому як минулий підрахунок вказував на 4, 5 рулону, то викидаючи поверхню вікон і дверей, достатньо всього лише 4 рулонів і то з невеликим запасом. Це був підрахунок звичайної кімнати виходячи з безвідходних розмірів. Тобто шпалери не повинні містити індивідуальних візерунків, які потрібно підганяти.

 • . 4

  Якщо площа рулону шпалер дорівнює 10 м 2, це ще не говорить про те, що цим рулоном можна обклеїти площа поверхні в 10 м 2. Наприклад, висота стелі дорівнює 2, 5 м і це вказує на наклейку 4 смуг по 2, 5 м. Дана математика показує справжні дані, якщо не потрібна підгонка присутнього малюнка на шпалерах. Якщо є малюнок, на з’єднання з наступною смугою, через кожні 2, 6 м, то розбіжність малюнка вимагають викид смужки в 10 см, при кожному резе. Тобто з рулону вийде три смуги по 2, 5 м і одного шматка 2, 2 м який вже неможливо застосувати на цільну поверхню, а лише використовувати частково над вікном і дверима.

 • . 5

  Слід розглянути види шпалер, для того щоб зрозуміти витрата цього матеріалу. Наприклад, висота стель 2, 6 м, а в рулоні 10 м. Виходить, що з одного рулону виходить три з половиною смуги. При підрахунку слід вважати тільки цільні смуги і не вважати шматки. Тільки так буде виконаний правильний підрахунок рулонів. Не варто економити і прораховувати всі шматочки, по одній і досить вагомою причини. Виробляючи обклеювання шпалер, може виявитися недостатня кількість даного матеріалу і належить проводити повторне закупівлю. Але найстрашніше буде, якщо дані шпалери розібрали і більше не очікуються в вступі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :