Як розрахувати вартість будівництва будинку?

як розрахувати вартість будівництва будинку ?

Вам знадобиться
 • Будівельна кошторис
 • Акт про оцінку майна, землі
 • Дизайнерський проект
 • Бригада будівельників і обробників
Інструкція
 • . 1

  Все більше людей воліють жити в приватному будинку та котеджі, а багато хто ще й самі займаються будівництвом житла. Як же розібратися в такій серйозній справі самостійно? Щоб з’ясувати, як розрахувати вартість будівництва будинку знадобиться попередній кошторис. У її складанні, як попередньої, так і остаточної, допоможе сметчик — таких фахівців можна знайти в архітектурних бюро та компаніях, що надають послуги з будівництва приватним особам.

 • . 2

  Можливо, частина вартості будинку буде відшкодовуватися за рахунок продажу наявного житла. Як дізнатися вартість своєї квартири в цьому випадку? Найпростіший спосіб — звернутися до оцінювачів, які професійно розглянуть всі нюанси і з’ясують реальну вартість. Але попередньо провести дослідження можна і самостійно. У цьому питанні необхідно взяти до уваги такі дані: тип будівлі будинку, поверховість, розташування будови — район, найближча станція метро, відстань до неї, а також планування приміщення, тип санвузла.

 • . 3

  Наступним етапом підготовки до будівництва стає питання про те, як дізнатися вартість землі. Є три підходи до визначення точної цифри — ціна викупу, кадастрова і ринкова вартість. Для визначення ринкової вартості в компанію з оцінки надається певний пакет документів, який зажадають фахівці. Потім складається договір на надання послуг, і фахівець виїжджає на місце, складаючи звіт про виконану роботу — акт оцінки земельної ділянки.

 • . 4

  Після проведення всіх попередніх робіт і завершення спорудження будинку, наступним кроком має стати страхування нерухомості. Для цього варто з’ясувати, як визначити вартість майна, адже від цієї цифри буде залежати премія, виплачувана при укладенні договору і сума відшкодування збитків у страховому випадку. Потрібно вибрати компанію, що займається оцінкою вартості власності та укласти договір на надання послуг. Знадобиться певний пакет документів, після надання яких, оцінювач проведе відповідні роботи і видасть висновок.

 • . 5

  Також важливо вирішити і як розрахувати вартість ремонту. Це не так складно, як могло б здатися. Існує величезна безліч компаній, що займаються розробкою проектів для дизайну і ремонту. Фахівці також допоможуть підібрати потрібні матеріали, кольору і фактури стін, підлоги. стелі. Залишиться тільки вибрати підрядника для виконання ремонту в реальності. Яким би складним не здавалося будівництво, з професійним підходом і великим бажанням можна створити будинок своєї мрії без всяких проблем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :