Як розрахувати вартість ремонту квартири в новобудові?

як розрахувати вартість ремонту квартири в новобудові?

Вам знадобиться
 • Кошторис
 • Будівельні
 • Оздоблювальні матеріали
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Сучасний забудовники багатоквартирних будинків практикують два види обробки здаються в експлуатацію приміщень — чорнова від будівельників або «під ключ». У першому варіанті передбачено наявність стяжки підлоги, штукатурка стін і наявність електричної проводки. Всі інші оздоблювальні роботи покупцеві доведеться робити за свій рахунок самостійно або за допомогою фахівців. Багато новосели стикаються з питанням, як розрахувати вартість ремонту в новобудові? Детальніше про це — у статті.

 • . 2

  Для початку потрібно визначитися з метою ремонту — для проживання в новій квартирі або для перепродажу для отримання вигоди. Природно, а першому варіанті рекомендується здійснювати оздоблювальні роботи більш якісно, щоб створити затишну атмосферу і не відчувати необхідності в новому ремонті ще довгий час. Для подальшого продажу варто замислитися над питанням про те, як дізнатися вартість своєї квартири після обробки. Для цього можна запросити для огляду приміщення фахівця з організації, що займається оцінкою нерухомості.

 • . 3

  Спеціально навчена людина зробить висновки про якість ремонту і складе докладний звіт про вартість житла. У цій же компанії можна отримати і відповідь на питання, як дізнатися вартість землі, в разі потреби. Виходячи з отриманих відомостей, потрібно визначити максимальну суму, яку буде доцільно витратити на ремонт квартири для подальшого продажу.

 • . 4

  Отже, тепер потрібно визначитися з необхідною кількістю і якістю оздоблювальних матеріалів. Для економічного ремонту в новій квартирі з чорновою обробкою від будівельників потрібно придбати грунтовку для обробки оштукатурених покриттів, шпалери на стіни, лінолеум на підлогу, акрилову фарбу для покриття стелі. Також потрібно подбати про придбання сантехнічних приладів і меблів.

 • . 5

  Якщо засоби дозволяють, то можна зробити і більш якісний ремонт приміщення з використанням дорогих матеріалів. Наприклад, стеля може бути натяжним або підвісним, підлога — покритий ламінатом або паркетом, а стіни — «рідкими» шпалерами. Ці ж рекомендації підійдуть і для вирішення завдання, як розрахувати вартість будівництва будинку. Залежно від якості будматеріалів, необхідна сума може варіюватися.

 • . 6

  Крім вартості оздоблювальних матеріалів, в кошторис ремонту потрібно включити витрати на оплату праці робітників. Якщо ремонт буде проводитися своїми силами — цей пункт можна опустити. Також слід подумати, як визначити вартість майна, яке потрібно придбати в нову квартиру. Можливо, заплановано поставити в приміщенні старі меблі, тоді ці витрати будуть мінімальними.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :