Як розрізати пінопласт ідеально рівно?

як розрізати пінопласт ідеально рівно ?

Вам знадобиться
 • Канцелярський ніж
 • Струна
 • Пластикові дюбеля
 • Сітка Стробі
 • Фасадна шпаклівка
Інструкція
 • . 1

  Розглядаючи утеплювач, виготовлений з полівінілхлориду, можна прийти до висновку, що даний матеріал є досить теплим, здатним зберегти тепло всередині будови в зимовий період часу. Але щоб справити роботу з утеплення будинку, необхідно розглянути, як розрізати пінопласт і прикріпити до фасадної стіни. Для цього знадобиться матеріал і інструмент, завдяки чому і буде виконана робота. Для того щоб розрізати пінопласт, більшість майстрів застосовує канцелярський ніж, що має дуже гостре лезо.

 • . 2

  Що стосується пінопласту, то він може мати 5, 5 і 35 щільність, а також товщину, яка дорівнює 0, 0, 0, 0, 0, 0 мм. Чим товщі і щільніше матеріал, тим важче виконуються рез, тому слід розглянути інший варіант, який вказує на розкрій утеплювача з полівінілхлориду. Розглядаючи тему, як утеплити фасад пінопластом, потрібно для початку порізати його за розмірами, застосувавши при цьому струну. Пінопласт укладається стопкою, після чого виконуються розмітки по бічній частині, потім з двох сторін встановлюються пластини з прорізом і виконується різка. Вся робота виконується ідеально просто і її робить один або дві особи.

 • . 3

  Для того щоб розібратися, як утеплити балкон пінопластом, виконуючи всі роботи з фасадної сторони будинку, буде потрібно порізати пінопласт за заздалегідь підготовленим розмірами. Для цього потрібно гострий ріжучий інструмент, а також рівна направляюча рейка або металева пластина, в яку необхідно уперти різак і провести його вздовж усієї довжини, тим самим отримуючи необхідний рез. Якщо потрібно зрозуміти, як обшити будинок пінопластом, то для цього слід визначитися з фінішним матеріалом.

 • . 4

  Наприклад, цей утеплювач буде являти собою фінішну обробку з пінопласту 35 щільності. Далі слід зрозуміти, як кріпити пінопласт до стіни і для цього насамперед необхідно порізати матеріал на заготовки. Щільний пінопласт досить важко ріжеться канцелярським ножем, і більш відповідним інструментом буде ножівка по металу. Звичайно застосовується широке лезо, яке має зубці з двох сторін. Саме цим полотном по металу можна легко прорізати пінопласт, за заздалегідь зазначеної розмітці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :