Як розробити руку після гіпсу?

як розробити руку після гіпсу?

Вам знадобиться
 • Еластичні бинти
 • Комплекс вправ
 • Консультація лікаря
Інструкція
 • . 1

  Наша сучасна життя, хоч так і не здається на перший погляд, сповнена прихованих небезпек для звичайної людини. Мало хто вірить, що подібне може трапитися з ним, поки це не відбудеться наяву. Слизька сходинка, ожеледь, неуважний водій на дорозі чи банальна бійка цілком можуть привести Вас до перелому.

 • . 2

  Зламану кінцівку укладають в гіпс. Здавалося б, позбавлення рухливості і різні незручності кшталт постійних ниючих болів, чешущіеся під гіпсом шкіри і неможливості прийняти зручну для сну позу — це всі неприємності, що несе в собі перелом кісток. Однак приходить день — кістка зрослася, гіпс зняли, а колишня функціональність в кінцівку так і не повернулася? Що робити в цій ситуації? Як розробити руку після гіпсу? Розберемося в цій ситуації докладніше.

 • . 3

  Уявіть собі, якого кількості навантажень позбулася Ваша рука, коли її закрили в гіпсовий лубок і підвісили на перев’язь. Суглоб, який перебував протягом місяця без руху, втратив значну кількість своїх властивостей. М’язи, які довгий час перебували в стані анабіозу, атрофувалися за непотрібністю. Складна система, яка дозволяла Вашій руці рухатися так, як Ви звикли, порушена місяцем бездіяльності і, ймовірно, це валить Вас в стан, близький до паніки.

 • . 4

  Перше, що необхідно зробити — це отримати в лікарні відразу після зняття гіпсу напрямок на процедури ЛФК. ЛФК — це курс процедур, які допоможуть Вам відновити рухливість зламаною раніше руки; проводяться вони під наглядом і контролем досвідченого фахівця-травматолога, який допоможе Вам швидко відновити колишню функціональність Вашого організму після перелому.

 • . 5

  Однак ЛФК — це не єдина міра, яку необхідно дотримуватися після зняття гіпсу з руки. Вам необхідно якомога більше уваги приділяти рухливості Вашої кінцівки і відновлювати звичку користуватися зламаною рукою. Відмінно підійдуть вправи, спрямовані на обертання суглобів, згинання-розгинання кінцівки. Чим більше Ви будете рухатися — тим швидше відновитеся.

 • . 6

  Головне, що слід пам’ятати — перший час кінцівку буде не готова до подібних навантажень, так що — не перестарайтеся. Щоб уникнути набряків перший тиждень після перелому рекомендується замотувати руку в еластичний бинт перед тим, як дати їй навантаження. Виконуйте вимоги лікарів, більше рухайтеся — і Ваша рука після перелому стане, як нова!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :