Як розробити суглоб після перелому?

як розробити суглоб після перелому ?

Вам знадобиться
 • Вправи
 • Терпіння
 • Час
Інструкція
 • . 1

  Різноманітні переломи суглобів, які пов’язані з їх фіксацією за допомогою гіпсу, найбільше небезпечні тим, що після того, як буде знята пов’язка, їх рухливість є в значній мірі обмеженою. М’язи суглобів, які після перелому були зафіксовані, як кажуть, в одному і тому ж положенні, втрачають власну еластичність. Тому спочатку рекомендується їх розробити.

 • . 2

  Якщо, наприклад, перелом стався в ліктьовому суглобі, то фахівцями рекомендується виконання певних, спеціально підібраних для цього вправ. Отже, відповідаючи на питання, як розробити суглоб після перелому, варто відзначити, що першою вправою буде наступне: людина повинна встати прямо, зчепивши кисті в замок в області грудної клітини. Далі простими рухами зверху вниз і з одного боку в іншу варто переносити цей замок, не розмикаючи рук. Такі дії необхідно повторювати до 10-ти разів.

 • . 3

  Крім того, ще одним заняттям, яке дасть людині можливість самостійно відповісти на питання, як допомогти суглобам, стане вправу, що явне також за допомогою рук. У такому випадку варто зігнути лікті і повільними рухами вивернути замок. Як і в першому випадку, повторювати вигинання потрібно приблизно раз 10-ть. Крім того, щоб розробити суглоб, стане в нагоді і таке пристосування, як шведська стінка. З її допомогою рекомендується розгинати і згинати руки, взявшись за наявну там поперечину.

 • . 4

  Крім того, що травма суглоба може бути не тільки в районі ліктя, кожній людині потрібно розуміти, як лікувати суглоби колін. Адже найчастіше у людини страждають саме ноги. Для лікування колінного суглоба сьогодні застосовуються найрізноманітніші методи. Природно все залежить від того, який ступінь тяжкості хвороби на даний момент є у хворого. Але найчастіше для лікування використовується масаж, фізкультура і медикаменти, спеціального призначення.

 • . 5

  Отже, відповідаючи на питання, як відновити суглоби, необхідно відзначити, що спочатку хворому рекомендується зайнятися їх розробкою, так як після подібної травми їх працездатність сильно обмежена. При необхідності фахівцями можуть бути призначені спеціальні препарати, що допомагають як зняти біль, так і відновити суглоби. Крім цього не варто забувати і про лікувальну фізкультуру, яка відмінно допомагає в Післятравматична період.

 • . 6

  Розробка пошкодженого місця-це добре, але як зняти біль в суглобах? Щоб трохи полегшити загальний стан хворого, фахівці рекомендують відразу ж на проблемну ділянку накласти спеціальний еластичний бинт.

 • . 7

  Таким чином, якщо вже вийшло так, що у людини стався перелом в суглобі, то крім звернення до лікаря, хворий повинен розуміти, що доведеться докласти чимало зусиль, щоб повернути суглобу нормальну працездатність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :