Як розробити сухожилля після операції?

як розробити сухожилля після операції ?

Вам знадобиться
 • Своєчасне звернення до лікаря-травматолога
 • Магнітотерапія
 • Лікувальна фізкультура
 • Масаж
Інструкція
 • . 1

  Сухожилля — це утворення сполучної тканини, і за допомогою цієї структури м’язи з’єднуються з кістками. Сухожилля схильні до механічних травм, тому не завжди виходить провести лікування безоперабельно, а це означає, що потрібно знати, як розробити сухожилля після хірургічного втручання.

 • . 2

  Найчастіше лікарі прописують певний курс по постопераційну відновленню. У нього зазвичай входять масаж, фізіотерапія та магнітотерапія, лікувальна фізкультура. Дані процедури роблять позитивний вплив на функції сухожиль, знижують або повністю видаляють больовий синдром.

 • . 3

  Для того щоб запобігти ризик травми, потрібно мати уявлення про те, як розтягнути сухожилля. Розтяжка дає додаткові переваги при заняттях спортом, а підвищення пластичності знижує ризик травми сухожиль при навантаженнях. Взагалі, проблеми з сухожиллями зазвичай бувають у людей, що займаються спортом або важкою фізичною працею.

 • . 4

  Те, як зміцнити зв’язки і сухожилля, є одним з основоположних базисів при заняттях спортом, фізичною працею і вправами. Перед кожним тренуванням або навантаженнями потрібно розігріватися, проводити розминку. За великим рахунком в тому, як зміцнити сухожилля немає нічого складного, але навантажуючи м’язи, а отже і даючи навантаження на зв’язки і сухожилля, ніколи не варто перебільшувати свої можливості. Наприклад, займаючись в тренажерному залі, не варто відразу хапати великі ваги — потрібно робити це поступово.

 • . 5

  При правильному тренувальному режимі проблеми зі зв’язками і сухожиллями можуть виникнути тільки в непередбачених ситуаціях. Наприклад, випадково зірвалася рука з тренажера або, в командних видах спорту, нога чи рука занадто різко сіпнулася до м’яча. Тоді можливі розтягування або удари сухожиль. У разі, якщо навантаження продовжується на травмірованноую область, сухожилля або зв’язка можуть запалитися.

 • . 6

  Питанням, як лікувати запалення сухожиль і зв’язок, займаються лікарі-травматологи. Зазвичай методи лікування консервативні, але ніколи не варто сподіватися на лікувальні мазі, адже жодна мазь не здатна вилікувати травми або запалення. Ліки може використовуватися тільки додатково до основного лікування — найчастіше уколів і спеціальним таблеткам. При травмах сухожиль і зв’язок найкраще негайно звернутися до лікаря, і він проведе необхідне обстеження, а також допоможе зберегти і відновити пошкодження без наслідків.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :